me me me

screw you, guys, I’m going home

Uskumatu, juba paari tunni pärast saangi oma nina vastu lennukiakent suruda ja kodu poole liikuma hakata. Päris hea tunne on, kuigi 48 tundi liiklemist jätaks hea meelega vahele. Tuleb ainult loota, et miski ei hiline liigselt ja et just minu põlve peale ei satu paksud nelikud oma veel paksemate vanematega jne. See osa, kus ma pean Londonis oma 20 kg pagasist 5 kuskile ära kaotama, s.t. eriti pungilt kõik püksirihmad korraga külge laduma ja ilmselt ka koerale ostetud kaelarihma kaela panema, võiks kah ära jääda. Bah.

Aga kena riik on ikka, pole midagi halba öelda. Kasu on siinviibimisest ka olnud, vähemalt mulle endale meeldiks ette kujutada, et paari koha pealt olen veits targem. Jaa, tean-tean, illusioon, smoke and mirrors, that’s all it is. Kes see ütles, et reisimine õpetab meile eelkõige iseenda kohta? Sada kirjanikku ilmselt, aga midagi vist nii on kah. Lisaks süvendab nii paljude erinevate inimeste nägemine veel kindlamalt teadmist, et mõnele ei olegi karakterit antud, ongi ainult tüüp. Mõne puhul suisa stereotüüp. Ja et maailm on ikka suur ja lai ja maapind kannab igasuguseid hullumeelseid.

Täna on eriti ilus ilm kah, kahju on kohe ära tulla. Kui siia koeri normaalselt sisse tuua lastaks, võiks siin täitsa elada. 😀 Krt, nüüd peab juba jälle jooksma, nii et sellega tegelengi. Nii et ilmselgetel põhjustel ei ole nüüd paar päeva mõtet blogi refreshida, kolmapäeval näeme.

5 kommentaari “screw you, guys, I’m going home

    1. Kala ka ootab koaalat. Ja ma ei saa ütlemata jätta, et nii kui jalg Euraasia mandril on, on juba inimese elu – ja selle all pean ma loomulikult silmas kogu lennujaamas olevat wifit.

  1. – Is that a dog collar?!
    – No no, it’s a human collar. It has my name and my contact information in case I… got lost.

    Ja tere tulemast tagasi subtroopilise kliimaga Eestisse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.