faith

elu on coca cola ja autod kiired

Elu on imeline maailmaruum. Moodne ja kuum.

1. Edgar Savisaart nimetatakse juba staarlinnapeaks. Kruuse, kus on selle häbi ots? Jälle on tallinlased meist ette rebinud. Homme loodan sind näha palja ülakehaga Tartu raekojaplatsis patseerimas. Ja pea meeles, et Vaido Neigaus on öelnud, et normaalne mees päris ilma meigita välja ei lähe, veidi silmalainerit ikka võiks panna.

2. Mõni uudis on selline, et ei oska lihtsalt öelda muud, kui wtf. WTF.

3. Ikka veel vaatan töökuulutusi ja imestan. Mida tähendab pisikeses poes, et klienditeenindaja töö pakub karjäärivõimalusi? Et kui müüjaneiu oma tööd hästi teeb, on tal võimalus ühel päeval juhatajaks saada? Yeah, right.

4. Kaevasin keldrist välja oma armsa punase beigi ja kiman mööda linna ringi. Spordipepp FTW.

5. Ma arvasin, et tegin nalja, kui ütlesin, et eestlaste meelest tulid gladiaatorisandaalid just moodi – aga tõesti on nüüd kõik kohad neid täis ja inimesed ikka veel kannavad. Edasi, Ida-Euroopa, ükskord võidame me niikuinii!

6. Ma pole ainus, kes arvab, et Will Smithi poeg sittagi näidelda ei oska, isegi ta isa ütleb, et nutab, kui oma poega näitlemas näeb. Samas on Keanu Reeves ammu mantlipärijat otsinud, nii et miks ka mitte.

P.S. Kohtasin täna ka ühte peaaegu ehitusinseneri, kes nüüd kooli tagasi läheb ja varsti suisa diplomeeritud ehitusinsener on. Oleks lausa Koomas Toomasega kokku viinud, aga tal oli juba tööd piisavalt. 😀

P.P.S. Suutsin hääletades oma mp3-mängija ühe pere autosse unustada. Kui peaksite nägema/kuulma südantlõhestavaid kuulutusi teemal “me tahaksime nii väga ühele tüdrukule ta pleikut tagasi anda”, andke teada.

10 kommentaari “elu on coca cola ja autod kiired

  1. kle, kui sa ei saa oma pleikut tagasi, on mul üks üle tglt. 4 gb, töötab üsna korralikult, võin sulle anda.

  2. mina sain ka alles praegu rooma sandaalid. eelmisel aastal ei olnud raha ka. ja tänavu tundub, et on suurem vlik. on kyll moes. lõuna-prantsusmaal ka kõik käivad nendega. muidugi eks siin oli kunagi rooma riik ka, ehitusjäänused siiani alles 😛

  3. Mis Kruusesse puutub, siis jääb mu hinge vist igavesti graveerituna püsima tema eilne sügavamõtteline tarkusesõna avalikus pulmakõnes: “Abielu kooselu ei riku, aga kooselu võib abielu rikkuda küll.” Mõttetera tekitas diskussiooni: kas linnapea soovitab noortele külalisabielu? eraldi magamistube?

  4. Vbl mõni abielu jääkski püsima ainult külalisvormis või eraldi magamistubadega. Ja miks ka mitte? (Ehkki ma isiklikult loen Kruuse lausest veidi teise mõtte välja ja ei näe ses muide midagi irvitamisväärset.)

    PS: Kruuset palja ülakehaga täitsa vaataks ju, aga kui Edgar peaks särgi seljast võtma… Oiissand, kas on üldse maailmas nii kauget kohta, kuhu siis joosta 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.