anna kannatust

Liivimaa kirkaim kriit

…olengi mina. Täna näiteks kõnnib Rents Tartu Kaubamaja juures üle tee, mõtleb, et kuradima palav on ja hakkab särki seljast võtma. Poole peal avastab vaatluse tulemusena, et tal ei olegi seljas bikiinid, vaid must pitsiline rinnahoidja. Mis ma ikka tegin, panin särgi selga tagasi, ema õpetas, et aluspesus pole viisakas tänaval käia.

Teine lugu – Rents oli vahepeal ühes suuuuuuuuures kaubandusketis ühe päeva kassapidajana tööl. Päevaga see piirduski, sest seal oli palju ebameeldivaid detaile, näiteks see, et ületööd eeldatakse, aga selle eest ei maksta (põhjendus: meil pole kombeks). Traditsioonilistele näitekunstireeglitele vastavalt sisenes just sel päeval lavale ka üks varasem õpetaja. Kahjuks ei suutnud ma meenutada, mida ta täpselt õpetas ja küsisin, kas see ehk bioloogia polnud – ja sain eriti põlglikult häälelt vastuseks, et kirjandust. Selle peale meenus küll, et õige, see oli ju ainus õpetajatest, kes kogu aeg näitas iga keharakuga välja, et Rents lõpetab ilmselt prügimäel. Hea ajastus on ikka pool võitu.

6 kommentaari “Liivimaa kirkaim kriit

  1. Ma läksin kaks nädalat tagasi avalikus kohas ujuma. Ujumisriided olid teiste riiete all. Kui üleriided seljast kooritud, jäi vähe puudu, et alukad ka maha oleks võtnud. Läheduses supleval lastega perel oleks ilmselt tulnud huvitav tuju.

  2. Ära mine kassapidajaks või müüjaks! Tegelt ka. See on way liiga nüristav. Minu arust isegi nõudepesijal on põnevam töö, saab vähemalt kellegagi suhelda rohkem kui “tere-head aega”.

    Ja paljad tissid, mis neil viga on? Kas sa mitte oma kalli abikaasaga niiviisi tuttavaks ei saanud? 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.