faith

õrnad naiselikud teemad

Kuna ma olen aru saanud, et isiklik blogi on täiesti adekvaatne koht, et inimesi kõige oma elus toimuvaga kursis hoida, annan teada, et avastasin, et mu auto alla on keegi ära surnud. Ma juba mitu päeva ütlesin, et midagi haiseb, teised ikka, et ei, see on kanalisatsioonikaev – kuni mulle täna meenus, et Oskar piidles paar õhtut tagasi autoalust eriti pika pilguga ja alles kutsumise peale selle juurest ära tuli.

Ei teagi, kas jooksis mõni pisitegelane (ma ei saanud hommikul isegi aru, mis loom see täpselt on, ei hakanud torkima kah) naabrite uue koera eest ära, kuid ei osanud arvestada sellega, et see kah auto alla mahub, või tundus see lihtsalt hea koht, kuhu alla varju roomata ja sinna jäädagi. Esimest võimalust ma kaalun muidugi üldse ainult selle pärast, et see väike koer ei meeldi mulle, ei tahaks uskuda, et see niru kellegi murdmisega hakkama saaks. Igatahes ei julge ma uurima minna, sest auto on hoovis ja naabrid näeksid. Homme küsin Tannu käest, mida teha.

Üldse tundub tänavune suvi kuidagi eriti verine, kas või Tartust Tallinnasse või Pärnusse sõites näeb maantee välja nagu oleks sealt sarimõrvarite armee üle käinud. Kurja lilled.

Üks kommentaar “õrnad naiselikud teemad

  1. asi on lihtne, tänavu suvel sigivad kõik pisiloomad ja järelikult ka nendest tpitujad hirmuäratava kiirusega – suve alguses oli hordidena kärbseid, konni, sääski ja muud, küllap ka närilisi, rohi kasvab praegugi veel hullumeelse kiirusega, kõiks suured ja väikesed rohusööjad kosuvad ja ei pane imestama, kui poetavad mitu pesakonda aastas ka need, kel see muidu kombeks ei ole. Toidunappus praegu ühegi pesakonna üleskasvamist ei takista, kui aga noored loomad pesadest lahkuvad, siis, noh… tead isegi.
    Aga veereta auto natuke edasi ja räägi meile ka, mis imeloom seal all viimset puhkepaika otsis?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.