movies

Party Monster (2003)

Kas teie olete vahepeal mõelnud, mida Macaulay Culkin parajasti teha võiks? Igatahes ei katsugi ta ainult Mila Kunise kanni, vaid on aastast 2003 (peale üheksa aastat kestnud eemalolekut) jälle filme tegema hakanud. Party Monster oli esimene, väga on kiidetud ka filmi Saved!

Party Monster põhineb väidetavalt tõsielulool ja räägib USA club kids’i skenest – noortest, kellele klubid maksid, et nad nende pidudele tuleks. Umbes nagu Paris Hilton, ainult et lahedamalt riietatuna. See film kajastab nende kuulsaimaid esindajaid, kellel oli traditsiooniliselt probleeme narkootikumide, alkoholi ja kõige muu kaasnevaga, mõrv sealhulgas.

Kuigi film tundub kohati väga ülepakutud, oli see ikkagi väga lahe. Pealegi ongi need noored ju nagu drag queen’id, ülepakutus on what they do. Kuna film oligi tehtud nagu tegelased kogu aeg teaksid, et neid vaadatakse, kandsid mõlemad peategelased oma rollid välja, aga Seth Green jättis mulle siiski veidi parema mulje, sest Mac oli väga napilt sealt paraja ja ülemängimise piiri peal. Samas olid tegelased siiski kaasahaaravad, neist oli siiski kahju ja mõni ajas suisa kurjaks jne, suutis emotsionaalse tasandiga mängida küll. Üle 6/10 ma siiski ei annaks, sest kohati kippus midagi ikka lohisema jääma.

2 kommentaari “Party Monster (2003)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.