Uncategorized

siin ma siis olengi

Postitus tuleb lyhike, sest prantsuse klaviatuur ajab mul kuuli kokku, k6ik on vale koha peal. Reis kulges v2ga kenasti, oleksin enam-v2hem kahe p2evaga kohale j6udnud, kui kaks hullu mind vahepeal r88vinud ei oleks. Nimelt otsustas yks katoliku paarike, et jumal on nad mind p22stma saatnud ja sel ajal, kui ma magasin, otsustasid nad, et viivad mu hoopis endale koju ja ma kindlasti hindan v6imalust pesta ja magada ja syya. Hindasin muidugi, aga linnadest ei saa ju normaalselt v2lja. 6 tundi v6ttis l6puks, et normaalsesse kohta saada. Vahel oli kyll juba nutumaitse kurgus, aga ma olen selleks ometigi liiga lahe. Muidu oli k6ik nagu ikka, poolakad on veits perverdid, hispaanlased t2iega ja maakera p88rleb ymber oma telje.

Igatahes olen ma nyyd kohal. T2na kyll t88tada ei saanud, kuigi seda lubati, aga tundub, et homme saan. Oleks tore kyll, kui normaalselt t88tada saaks, oleks, mida tagasi tulles maha juua.

Nali oli see viimane. Hahahaha.

2 kommentaari “siin ma siis olengi

  1. Äh, oli sul vaja just praegu sinna P-maale kimada? Nüüd olen mina lapseorjuses. Sa oleksid saanud 2 nädalat kiirnuudliraha siin teenida, raisk! Aga Rents on mei lju SNOOB. Eurosnoob! 🙂 Talle kodumaised viljad ei kõlba…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.