anna kannatust

jälle see sama vana jama

Sama, mis igal aastal – sa vaatad tunniplaani, kus aine taga on kirjas, et see algab juba esimesest nädalast, aga sul pole tegelikult õrna aimugi, kas hakkab või mitte. Kui õppejõule kirja saadad, on kaks varianti – sa saad vastuseks kas “loomulikult, mida sa loll küsid üldse” või “loomulikult MITTE”. See, et tunniplaanis olev info võiks reaalse eluga kooskõlas olla, on mingi lollide üliõpilaste luul, meil ei ole ju vaja kogu aeg näpuga pedantselt järge ajada. Tegelikult tunnistan, üks õppejõud saatis omal algatusel kirja, et öelda, et tegelikult algab loeng siiski teisel nädalal, mitte esimesel – aga aineid on mul viisteist ja see oli ainus õppejõud, kes võttis vaevaks inimesi informeerida.

Sel aastal ma igatahes enam meile saata ei viitsi, elan koolile piisavalt lähedal, nii et pole raske kohale jalutada, ukse taga 15 minutit raamatut lugeda ja koju tagasi tulla. Täna sain seda juba korra teha, varsti tuleb teine katse. Tegelikult isegi helistasin enne minekut, aga täna ei võeta telefonigi vastu. Piisav informatsioon on nõrkadele.

P.S. Muidu sain tunniplaani paika, nii et ainult paar asja kattuvad. Väike võit igas päevas.

5 kommentaari “jälle see sama vana jama

 1. Õnnelik inime, Sul on vähemalt tunniplaan, kust näpuga järge ajada.
  Maaülikooli ühe instituudi dekanaat leiab, et isegi 30. august on liiga varajane aeg tudengitele sellise riikliku tähtsusega saladuse avaldamiseks, nagu seda on tunniplaan. Loodetavasti nad suudavad vähemalt esimeseks koolipäevaks selle hirmraske asjaga ühele poole saada.

  Sain oma frustratsiooni välja elada 🙂

  Terv,
  Vaoni

  1. Oeh, ka selliseid lugusid olen kuulnud mõne meie teaduskonna kohta. Nüüdseks on õnneks minu tunniplaan paigas, ainult ühe aine toimumisaeg on veel lahtine.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.