anna kannatust · faith

rohkem detaile

Näen rõõmuga, et blogimise diskursus avardub pidevalt. Kui vanasti kirjutati ainult kombekatest asjadest ning seda, kui mõni kirjutas sellest, kuidas ta endale rusikat pärakusse topib (siinkohal tahaks tervitada Vendasid Koledaid!), peeti kohatuks ning selline kirjutaja sai endale koguni hullu maine, siis nüüd laienevad normaalsuse piirid iga päevaga.

Näiteks on juba täiesti tavaline kirjutada naistearsti külastamisest. Ainus, mida ma noorele kirjaneitsile* ette heidaksin, on detailide vähesus. Milline aluspesu sul seljas oli, kas tutt oli raseeritud või mitte, kas su emakas on kuskile poole kaldu. Rahvas nõuab vastuseid!

Su kirja ootama jäädes,

Rents

* yeah, right

7 kommentaari “rohkem detaile

 1. sellelaadne kirjutis oli igati kiiduväärt kui arvestada, KUI palju hirmu tekitavat häma tiinerid (ja mõned vanemadki) levitavad. ehk võttis mõnel tydrukul pinged ja paanika maha ja ta ei pea igasuguste kuulduste põhjal ennast ogarax hirmutama enne sellist visiiti.

 2. Tekkisid samad mõtted, aga selles suunas, et mis häda teda siis LÕPUKS arsti juurde ajas. Tundub, et ikka päris tõsine häda pidi olema ja ilmselt ei ole tegi põiepõletikuga…
  Nimi “Tänapäeva tüdruk” vihjab sellele, et seksi harrastades sai uuelt ja põnevalt partnerilt uue ja põneva nakkuse või midagi taolist põnevat… ilgelt tahaks teada…

 3. Mu mõte uitas hiljuti üle raja, et bogindus on allakäigul, inimesed on vist aru saanud, et võib leiduda häbematuid, kes loevadki, mida sa kirjutad (ma olin ka sellest tõsiasjast algaja blogijana rabatud ja pigem ebameeldivalt, irw) ja üleüldse on blogi a) mingite vananejate ja kuivikute hobi, b) uuele virtuaalgeneratsioonile ilmselt mõnus retro, c) ?

  Ehk siis ma ühinen sinu hõiskega mainitet blogi avalöögi osas ning loodan, et edasine samuti teaseri tasemele vastab ning sealt veel edasi areneb.

  😀

 4. Minule jättis antud blogi küll mulje, et seda peab Noorte nõustamise kabinet. Sõnakasutus, emotsioonide pealiskaudsus ja rõhk sellel, kuidas günekoloogi juures oli ikka äge, selgitama miks ja mis teda ikka sinna ajas.

  Eesmärgiks muidugi see, et need, kes häbenevad naistearsti juurde minna, ikka tuleksid, sest “omasugused käivad”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.