Uncategorized

tahaks elektroonikut

Kohe hädasti oleks vaja. Sain sõbranna* käest sellise suurepärase masina nagu ülevaloleval pildil. No mina kaotasin enda oma ära, nagu mul kombeks, ja tema sai uue. Tema käes see kaunitar veel töötas, aga minu käes lülitas end juba esimesel päeval kohe peale sisselülitamist uuesti välja. S.t. nii teebki – võtab pildi ette ja siis läheb kohe teisipidi tuttu tagasi.

Kuna ma olen ju loomupärane geenius**, mõtlesin juba välja, milles asi. Nimelt oli Maarjal hold’i nupp katki, nii et seda ei saa ei peale panna ega maha võtta, aga kui pill lukus on, siis ainult nii palju ma tema toimimist imetleda saangi. Nii et nüüd oleks mul vaja kedagi, kes oskaks selle nupu kas korda teha või ta lihtsalt lukust lahti keerata. Kumb iganes odavam on, sest kui tonni eest saab juba uue samasuguse, ei raatsi miljonit remondi peale panna. Tartust siis käib jutt.

Iseenesest on väga asjalik pianiino, sest keeleõppijana meeldib mulle väga see, et on võimalik asjadele supakaid lisada – s.t. näiteks, et saan oma prantsusekeelset Harry Potteri audioraamatut kuulates soovi korral ka jälgida, kuidas täpselt mõnda asja kirjutatakse. S.t. TÄHENDAKS, kui mul õnnestuks see asi tööle panna. Nii et kirjutage/joonistage/kommenteerige julgelt.

* Aitäh, Maarja!

** Mu ainsaks veaks on tegelikult liigne tagasihoidlikkus

4 kommentaari “tahaks elektroonikut

 1. Ma olengi su ainus sõbranna, muahahahahaaa.

  Aga pmst see hold-nupp on juba ammu katki olnud ja mina kasutasin ka seda pleikut niimoodi. Et pmst peaks ta maas olema, minu mäletamist mööda (võin ka eksida) ei oleks saanud pleierit ei sisse ega välja lülitada, kui hold peal on.

  PS: videote jaoks on eraldi progret vaja, niisama copy-paste’iga need mängima ei hakka. Kui ma seda pleieriga kaasaskäivad plaati sulle ei andnud, siis küsi mingiaeg.

  1. Ma netist lugesin, et kui hold on peal, siis võtab pildi ette ja lülitab end ca 5 sekundi pärast välja – täpselt seda ta mul praegu teebki. Pealegi tähendab see, et hold’i nupp on katki ka seda, et ta võis suvalisel hetkel mingi raputamise tagajärjel ühest asendist teise liikuda ja sinna jäädagi. Nii et see tundub mulle endale kõige tõenäolisema teooriana. 😉

   1. Siis tõesti, ma ei ole seda pagana manuaali ammu lugenud ja PunknRollil, kus see kaasas oli, võis tõesti raputada saada. (I know I did) Ma lihtsalt ei pidanud seda eriti tõenäoliseks, sest minu mäletamist mööda käis hold üsna raskelt. A nojah, ma pole elektroonik ka.

 2. Täiesti kontekstivabalt tuli mul millegipärast esimesena pähe nõukaaegsest filmist Elektroonik. Vaevalt, et selles küsimuses aitab, aga vähemalt laulis kenasti ja armas koer oli tal ka:)…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.