anna kannatust

Noh, perekoolikirujad!

Nii, kõik TEIE, kes te mu madala hobi kallal irisete – kust mujalt saaksin ma lugeda sellest, kuidas kellegi mees kuseb, kas istudes või püsti seistes, ja kes raputab, kes kuivatab. Muideks, väidetavalt juba ca pooled meestest teostavad sedagi delikaatset protseduuri istudes ning päris paljud ka tupsutavad paberiga. Kujutan ette, kuidas näiteks sõdur välisõppustel puu juurde jookseb, maha kükitab ja hiljem veel midagi tupsutama hakkab.

Probleemiks on aga (nagu vist alati) tagurlikud lasteaiakasvatajad. Vene ajal sundisid nad lauas istuma last, kes mingit toitu süüa ei tahtnud, nüüd süvendavad iganenud soorolle (kirjutasin siingi kunagi, kuidas linnas üks kasvataja väikesele tüdrukule karjus, et käitu nagu naisterahvas, mitte ära rabele) – ja nagu Perekoolist selgus, oli lasteaias ühele poisile üritatud selgitada, et poisid peavad ikka seistes laskma. No on eided, isegi seda ei või laps ise otsustada, mis asendis ta lasta tahab.

24 kommentaari “Noh, perekoolikirujad!

 1. Oi, nii lõbus! Ma pean tunnistama, et kui väikeste poiste istumine pissides on täiesti normaalne, siis vot kui täiskasvanud mees kogu aeg istub, on minu jaoks kentsakas. Mitte, et ma kedagi selle tõttu kritiseeriks, aga kui juba selline imeline võime on antud, miks seda mitte kasutada?

  1. Pealegi, kui kadedus peale tuleb, on ju ka naistel võimalik selle jaoks e-bayst imeline abivahend tellida. Mind hämmastas aga väide, et mees RAPUTAB lakke. Hakkasin kohe mõtlema, et ei tea, kas minu kaaslased on siis tõesti kõik mingi eriti näruse survega olnud, et pole laeni välja vedanud…

 2. Taas kord toob perekool esile head põhjused vallalisuseks, homoseksuaalsuseks, tsölibaadiks. Tramaeivõi – kas kooselu on tõesti nii inimesi ühendab, et isegi sitamajas mehel omaette olla ei lasta?

  1. Kusjuures peldikus ma mehel järel ei käi, aga kui ma näiteks looduses peaksin nägema, kuidas ta põõsa taga kükitab ja siis lihtsalt vilet lastes püsti tõuseb ja püksid üles tõmbab, ei tuleks ma esimese hooga küll selle pealegi, et ta lihtsalt moodsalt (ja eesnäärme eest hoolitsedes) nr ühte tegi, vaid võtaks lõua vastu puusa küll.

  2. Ma pakun, et naisi häirib meeste käitumine sitamajas just sel juhul, kui nad selle käitumise tagajärgi ükspäinis koristama peavad.
   Muidugi on iseküsimus, kas inimesega, kellega kooselades on sitamaja koristamine vaid ühe poole kanda tegevus, on üldse mõtet koos elada. Olenemata sellest, kas ta istub, seisab, või sooritab oma füsioloogilised tarbed pea alaspidi laest alla rippudes.

 3. perekool on tegelikult pull koht ja seda tasub vähemalt poole vähem häbeneda kui kroonika lugemist või savisaare valimist.

 4. Rents, see meeste pissimis-asendi jutt on seal stammteema. Kui ma kunagi perekooli lugesin (aastaid tagasi, esimese lapse saamise aegu), siis oli see igatahes regulaarselt üleval.

  (“Kas trussikud või stringid?” ja “kas pesete oma putsi seestpoolt seebiga või ilma?” on teised sarnased…)

   1. sada laiki, värdjas, sada laiki! Ma niimoodi röökisin naerda, et kurgumandlid valutavad. Kaks korda röökisin.

  1. Kas ma saan sinust õigesti aru, et sa vihjad, et käesoleva blogi perenaise juustepiiri ja kulmude vaheline vahemaa ei ole just maksimaalne võimalik?
   Kus on mu mõõk, kübar ja laegas…

  1. Mind täitsa tõsiselt huvitaks, kes ja missuguse otsingusõnaga selle video peale sattus ja lingi ringlusse saatis. 😀

   1. Ma ei tea kuidas see mujal maailmas need vaatajad kogunud on, ise vahtisin tuubist hoopis rapellingi klippe ja siis kuskilt related videote seast see ette sattus.

 5. jeesusmariia ja sada kuradit! millal nad seda va pereelu elavad, kui selline ” teema” kogub tuhat kommi ja tekitab veel poleemikatki !

  //raputab pead ja pomiseb ‘uss-kuu-ma-tuuu”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.