movies

Jennifer Lawrence

Kirjutasin juba varem, et Winter’s Bone on hullult hea film. Nüüd linkis MNC (teda ma ei lingi, sest ta spoilib filmi täiega, ma ütlen ainult, et maatüdruk peab karmi suguvõsa keskel end kehtestama) intervjuud Jennifer Lawrence’iga, kes seal peaosa mängis ja see on ka päris huvitav. Näeb välja küll nagu maalt tulnud blondiin, aga tundub päris korralikult kahe jalaga maa peal olevat.

21 kommentaari “Jennifer Lawrence

 1. mis mul viga 0n et 0tsinguga sinu k0mmentaare filmile ei leia? mina vaatasin seda nädala alguses ja tõesti ülihea, krt. aga n0h, kui zanrikirjelduses 0n ‘southern gothic’, siis väga palju feilmisruumi mulle ei jää.

   1. Kle, mis sa mögised, nii sõna “winter” kui “bone” viskasid ka selle postituse ette. See oli jah minu süü, et ainult natuke kirjutasin, aga otsingusüsteem töötab nagu nalja.

    1. hmm, spoilerdamine on see kui sa räägid ära filmi sisu koos lõpu ja kõigi keerdkäikudega. Teinekord ei saa nimetada isegi lõpu ära rääkimist spoilerdamiseks, tingimusel, et sa jätad vahepealse mittemidagi ütlevaks küsimärgiks.

     Sinu lingitud IMDBs on filmi sisu äramögisemist kõvasti rohkem kui minu postituses, aint et vales keeles ja ametlikus toonis, seega – nagu mida ??

    2. ahjaa….näiteks märkisin ma Gendri kirjutisel viitava lingi taha, et (Spoiler!).
     Point selles, et ta kirjutas filmist küll väga üldvõrdes, aga tegi seda nii, et mittenäinule jääb mulje nagu oleks tegemist järjekordse “Mul on vaja issi üles otsida muidu võtab pank maa ja vara ära” filmiga.
     Ehk siis mitte midagi sellest, mis filmi omapäraseks teeb või miks seda üldse vaadata ning noh – mina poleks tõesti selle kirjutise järgi otsustades seda kino ette võtnud.

    3. Rahu, rahu, ei olnud su postitusel viga midagi. Lihtsalt mina ei loe tavaliselt enne filmi vaatamist isegi liigselt IMDB-d, üritan võimalikult puhast lehte säilitada.

 2. “ma ütlen ainult, et maatüdruk peab karmi suguvõsa keskel end kehtestama”

  Sellise kirjelduse peale ei viitsi ükski meessoost isik ja enamus naisi seda vaadata kui just esimese kahe pic searchi peale mõnda hillbiily rape-scene või lumivalget hobust ette ei löö ja miks peakski ? Isegi mehhiko seebikates satub tsikk perekonda, kes teda ei salli ja ta peab ennast nende hulgas tõestama või tegema karjääri Forestman-ide hulgas ühest ameerika seebis. tüpaaž

 3. Ei ole ma sittagi treilerihaldjas. Ma vaatan lõpuni ainult need treilerid, mille aluseks olevat filmi ma ei kavatse vaadata. Kui treileri esimese kümne sekundi põhjal film huvitav tundub, löön ka treileri kinni. 😀

  1. treilerid on tehtud kino ja kodukino süsteemide jaoks. St. et isegi euroopa filmide puhul tähendab see seda, et kui filmis on ainult üks löömastseen, mis piirneb tegelikult kõrvakiiluga ja üks plahvatus, mille tekitab läbipõlev lambipirn, siis näidatakse seda slow motionina ning kellegi paatoslik kõrvutungiv hääl räägib sulle turboheli ja tripperbasside värisedes mingit illi. Arvutiekraanilt on nad suht pointless kuna midagi tarka seal ei näidata…

 4. Samas ongi hea näitaja, kui miski tükk suudab sind isegi arvutiekraanilt köita. Sel juhul asjal ka sisu.
  Kui aga vaid kõigi vilede ja kelladega tähelepanu köita suudetakse, siis on üldjuhul tegemist sisutühja vilistamise ja kõlistamisega, millest sa kinost lahkudes essugi ei mäleta. Ainult et “jõlä ägää oli” :o)

 5. MILLEKS on ‘Winter’s Bone’ kinopealkirjatõlge ‘Paljad Luud’, kui see võiks olla ‘Talve Selgroog’?! sõnastaja minus karjub.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.