issanda loomaaed on kirju

Issand, kui hoolimatud on Eesti naised!

Lugesin Postimehe Naistelehest (ma ise ka imestan vahel, miks ma neid artikleid loen, aga kommentaarid on vahel tõesti naljakad) artiklit sellest, kuidas naise libiido raseduse ajal ja/või sünnitusjärgselt muutuda võib. Saan aru, et probleem on tõsine, sest mõni mees kurdab, et ei saanud tõsiselt pärast sünnitust aastaid seksi ja mõni ütleb, et naine soovitaski tal ükskõikselt vannituppa minna, aga minu lemmikkommentaar (minu rõhutusega) on selline:

Minu lugu sarnane teistega, enne rasedust oli seks 5+, sünnituse ajal oli väga vähe seksi, peale sünnitust esimesed kuud peaegu olematu seks. Nüüd 2 korda kuus ja naise arust on kõik ok, korras.
Minul on suur stress kuna naist petta ei taha kuna armastan teda kogu südamest, aga olukorraga leppida samuti ei suuda.

Tõesti naised, ma saan aru, et sünnitus on veidi valulik, aga nii kaua, kui lapse pea veel ei paista, võiks ju ikka ka sünnituse ajal mehele veidi vastu tulla. Mul on häbi teie pärast!

Teemaga haakub ka see perekooli teema, aga hoiatan ette, et see teemaalgatus on minu jaoks juba veidi õõvastav.

21 kommentaari “Issand, kui hoolimatud on Eesti naised!

 1. Jaa… Sünnituse ajal võiks mehele vähemalt handjobigi pakkuda. Või kui pärasool on tühjaks pressitud ja punnitatud lauale, ämmakas on julgad ära pühkinud, siis ainult loll laseks sellise kuldse võimaluse käest ära!

  1. Nirti, mis Sa norid teise kallal, said ju mõttest aru küll ;).

   Kusagilt jäi kõrva, et peale sünnitust pidada seks olema kui “viineri viskamine koridori”, nii et mehed, mis te virisete, käsi pole või :D.

    1. Häh, valige kohta, kus sünnitate (naise sünnitama viite). Era-lux-kliinikus vaata et võetakse mehelt mõõdud, mille järgi pärast koridor uuesti parajaks õmmeldakse.
     Viineri mõõtu seda muidugi teha ei anna, sorry, mees, sealt peaks võibolla tulevikus teine laps veel läbi mahtuma.

 2. Sellest, et sünnituse ajal oli väga vähe seksi, võib järeldada, et tegu oli lühikese sünnitusega. See ei ole ju ometigi naise süü 😀

  1. Oi aga kelle süü siis on liiga lühike sünnitus? Naisel vähe pidamist lihtsalt…
   Sorru, daamid, ma ütleks ainult niipalju, et sünnitus ei ole seksi surm juhul, kui mees on pärast lapse sündi Isa, mitte ee… üks lastest.
   Vastupidisel juhul …

 3. kuulge kõik, mul on nüüd küsimus – tunnete end paremini, kui olete tähtsalt kaagutanud ja ironiseeriud perekooli või naisteka või elu24 mõne “teemaalgatuse” ja kommnetaaride peale? On’s keegi juurelnud selle üle, et sealseist teemaalgatajaist 1/3 on tõepoolest tõsimeelsed … eee … patsiendid ja järgmine kolmandik tõsimeelsed rämekoomikud, kes pritsipudelist atsetooni lõkkesse lasevad ning ülejäänud olete ise?

  MIks keegi võtab üldse imestada või mida see üleolev moraliseerimine SIIN päästa võiks? daah…
  Nägemist!

 4. Ma otse teemasse ei kommenteeri, seda on niigi ammendavalt tehtud, aga vastates koomasele: jah, tunnen end küll paremini, kui sääraseid inimesi kommenteerin. Sest selliste inimeste juttu lugedes/kuuldes on tihtipeale valida, kas nuta või naera – viimane variant on mu arust parem kui esimene.
  Ju?

  1. eeee… natuka nagu “ju” jah, aga ainult natuke. Perenaise maniakaalsus teemade- ja allikatevalikul viskas mul kaane pealt. Nagu päriselt.

   Neid Nõia-Intse ja vaidoneigause toodetaksegi ju blogides-foorumites-kanalkahtedes. Kes neid seal toodavad, tahtsin ma küsida?

   1. Irw @ “perenaise maniakaalsus”. Perenaine on lihtsalt paar päeva pidanud tegelema sellise asjaga, et pm makstakse palka selle eest, et ta 12 tundi ühe koha peal istuks. Ja kui ei viitsi enam lugeda raamatud “Traduire l’Europe”, loeb ajalehti – ja paratamatult on need viimasel ajal sellist kraami täis olnud. Poliitikast ju ikka ei kirjutaks, nii rõve ma ka ei ole.

 5. minu, lastega eksnaine (mitte minu lapsed eksole) väitis sama, et temal peale sünnitust seksist nii kõrini nii kõrini. laste isast oli ta meie lähedasema tutvuse ajaks juba lahus. no ja kui me siis veelgi lähedasemalt suhtlesime, siis polnud preilil seksi vastu midagi. (ma arvan, et see on mingi naiste vandenõu, et oleks võimalust meest vahetada. palju see normaalne naine elu jooksul ikka mehi vahetada võtab… 6-7 tk… ) minu jaoks oli see müstika, aga vb olen ma millegi jälil 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.