faith

kergitaks pisut koera saba

Olen viimase kahe nädala jooksul sooritanud kaheksa ainet, seejuures veetes hirmuäratavalt palju aega Perekoolis (intensiivne ajutöö vajab ka intensiivset lõdvestust) ja venitades öötunde nelja-viieni hommikul, et esseesid enne õppejõu ärkamist ära saata.  Mõru maitset annab ainult see, et selle ühe eksami, millest ma siin rääkisin (see, kus arvasin, et eksam toimub avatud materjalidega, aga selgus, et sugugi mitte), sain E, koos kirjaga, et essee oli siiski suurepärane – nii et vähemalt kirjanduse baka ei ole minu puhul mahavisatud aeg olnud. Õnneks ei ole keskmine hinne mul enam eriti oluline, kui ma just doktorantuuri astuma ei hakka (ja ka seal vaadatakse rohkem magistritöö hinnet), sest olen nende sammaste vahel juba niivõrd kaua aega veetnud, et stipendiumile enam nagunii kandideerida ei saa – ja ülejäänud hinded on tegelikult nii head olnud, et eriti see mu keskmist alla ei tiri nagunii.

Igatahes esitasin ma täna oma viimase essee ja nüüd kavatsen ma täna õhtul lihtsalt siidripudeli kätte võtta ja lesides “Burlesque’i” vaadata, leidsin torrenti, kus kommenteerijad lubavad, et A/V mõlemad 8, kuigi cam record. Nii et my hopes are high. Tõsine haritlaste meelelahutus.

Btw, kui keegi tunneb huvi mu läpakasaaga vastu, siis selgus, et kõvaketas hakkab lihtsalt üles ütlema, õigemini osa sellest ongi juba üles öelnud. Õnneks sain kõik olulised failid kõrvale kantida, kustutasin maha kogu kodutehtud amatöörporno ja alastipildid (järele mõeldes meenub, et deskdopile jäi fail nimega meyoupluscup.avi, aga ma loodan, et see nimi ei ole nii huviäratav, et IT-meeste tähelepanu võiks püüda) ning saatsin läpaka virtuaaltuttavate lahket abi kasutades Tallinnasse garantiisse. Nimelt selgus, et kui ma oleksin tahtnud seda Tartu kaudu saata, oleks see esmalt läinud Rakverre ja sealt alles reedel Tallinnasse, mingid kummalised süsteemid. Nüüd siis istun lauaarvuti taga ja tänan õnne, et läpakas otsustas just sessi lõpus jamama hakata, muidu oleks mul häda käes. Selline elu siis, sõbrad.

Ahjaa, kuna viimasel ajal on kombeks blogisse iseendast pilte lisada ja koleda pildi meem on nagunii tegemata, siis lisan ühe pildi viimasest tüdrukuteõhtust ikka kah. Mina siis poti peal muidugi. Laikige ja kommige siis, eks!

4 kommentaari “kergitaks pisut koera saba

  1. tead selle A/V koha pealt… minuarust nad cam recordidele panevaid neid hindeid selle arvestusega, et on cam record. mis sakib.
    aga film on väga hea. kes oleks võinud arvata, et cam gigandet ilma pikkade juusteta (ja isegi ohtra laineriga) hea välja võib näha.

  2. oh reena sa oled nagu täiegaaaa alla võtnud 😛 ma vaatan et lahtistid mõjuvad! see oli üks hea pidu, sry et sle poole pissimise pealt sülle ronisin! LUW YA

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.