feminismus

stereotüübid

Ma konkreetselt vihkan seda, et ükskõik, millisest välismaal eestlaste poolt toimepandud kuriteost juttu on, on ajalehes esimese kolme kommentaari hulgas alati kaljukindel väide, et raudselt on tegu tibladega. No andke andeks, kas tõesti on nii raske uskuda, et ei varasta ainult Dima, vaid seda võib ka Martin teha? Tahaks loota, et see, et viimased päevakangelased pesuehtsateks võrukateks osutusid, sunnib neid kommenteerijaid järgmine kord endale rusikat *** toppima, kui tuleb tahtmine sõrmed vallatult klaviatuurile jooksma lasta, aga nii naiivne ma kahjuks enam ei ole.

Ja samuti osaliselt stereotüüpidega seotud küsimus – kas keegi saab aru, miks Eesti tenniseNAISkonna kapten MEES on?

4 kommentaari “stereotüübid

  1. Teiseks ka seepärast, et kõik, ma mõtlen KÕIK, kes Eestis üldse naistennisistid mingist otsast on, saavad juba võistkonnas mängijaina kaasa lüüa. Kuule, satsi täispanemiseks on isegi Püünsi kooli kaheksandikud pidanud põllule tulema, keda sa sealt veel sii kapaks panna saad?! 😀

  2. Heh, kui inimesed viitsiksid tutvuda Justiitsministeeriumi kuritegevuse statistika kokkuvõtetega siis avastaksid nad, et päris tihti kordub üks lause – “Tüüpiline *lisa kuriteo liik mida sooritati* oli noor Eesti kodakondsusega mees, kes enamasti sooritas kuriteo üksi”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.