anna kannatust

semestri esimene feil

Tuli juba ära, selle semestri esimese loenguga. Overachiever nagu ma olen, pean leppima sellega, et mõned ained kattuvad. Et kõik valutumalt tehtud saaks, üritan meeles pidada ühes targas raamatus öeldud sõnu, et sina pead loobuma oma kõrvalerialast ja hoidma oma peaeriala poole. Ja ajab ikka pisut närvi küll, kui jõuad siis kesklinnast üsna kaugel asuvasse majja loengusse ja avastad ukse pealt kirja, et loeng jääb ära, sest õppejõud on haige – no ei taha ma uskuda, et õppejõud helistas kolm minutit enne loengu algust, nii et sekretäril ei jäänud aega, et registreeritud üliõpilastele meili saata. Just selle eesmärgiga me igal hommikul ju oma postkasti kontrollimegi ja teised osakonnad saavad tavaliselt informeerimisega hakkama – oleks mind informeeritud, oleksin ma saanud minna kuulama, mida Hans Prantsusmaa 19. sajandi ajaloost räägib, nüüd aga ei läinud ma kuskile, sest ei näinud mõtet sinna vähemalt 20 minutit hilineda.

3 kommentaari “semestri esimene feil

  1. gaad, eriti nõme ikka. samas oma süda veidi rõõmustab, et end sealt maha registreerisin ja antud ajahetkel hoopis magasin. rubbing it in, uh-uh. need antropoloogid ON ikka veidrikud.

  2. Meil jäi ükskord loeng ära kuna õppejõud läks oma naisega koos sünnitama 🙂
    Aga muidu on ikka masendav küll kui õppejõud unustab ära et loeng on /sama õppejõud, 2 korda/ või on välismaal ja unustab teatada et ta on ära. Eriti kui tegu on esimese loenguga ja kooli minekuks tuleb 2km jalutada. Nii et humantiaarid pole ainsad vastutustundetud.

  3. Mul oli sama lugu eile. Semestri esimene loeng ja puha. Ukse peal silt, et seoses haigestumisega jadajadajaa… Õnneks mul vähemalt polnud kodu kaugel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.