alcohol

nii need aastad lähevad

Kui videos peituv hägune vihje kellelegi arusaamatuks jäi, siis see tähendab, et ma olen taas aastakese vanemaks saanud. Ja nüüd loevad edasi need, kes võtsid vaevaks mulle palju õnne soovida, aga teine pool – olete mu mentaalsest sõbralistist maha kustutatud ja ütleme nii, et seitset ma teie piltidele enam ei pane ja pittu ei kutsu.

Kõik ülejäänud võivad võtta teatavaks, et reedel ca kella üheksast alates olen ma UG-s ja joon iseenda terviseks. Võite minuga ühineda. Minu poolest võite muidugi ka oma naise või koera terviseks juua, lihtsalt saate oma füüsilise keha minuga samasse ruumi paigutada. See käib siis nüüd muidugi eelkõige nende kohta, kes teavad, kes ma olen ja milline ma välja näen ja soovitatavalt natuke isegi tunnevad mind. Kes lihtsalt järsku ligi astub, rinnast kinni rabab ja ütleb:”Ah, ma olen lihtsalt alati tahtnud staarblogija tissi katsuda,” saab vastu hambaid.

Ei oska öelda, kui kaua ma seal olen, aga kuna ma üle kuu aja jooma pole sattunud, võib arvata, et pärast kolmandat siidrit tuleb mul uni peale ja lähen koju magama. Vaevalt et hommikuni laaberdamiseks läheb, ilmselt paar tundi. See ei olnud nüüd nali, sess on mu selliseks sotsiopaadiks muutnud, et ma ei suuda kodust kaua ära olla ja pohmakat ei saa ega taha endale lubada, sest see võtaks ära pool päeva, mil ma teoreetiliselt võiksin midagi produktiivset teha.

P.S. Kui mõni pekiblogijatest (sind mõtlen praegu, Toomas) peaks otsustama kohale ilmuda, siis palun mitte roosas nõukaaegses dressis, mul on siiski ka ilublogi.

17 kommentaari “nii need aastad lähevad

 1. Ma täiega tuleks, aga ma olen juba end ühele teisele sünnipäevale ära lubanud, mis ei toimu sugugi kesklinnas 😦

  (Niikuinii hingad kergendatult :P)

 2. Keeks.
  (Sekundeerin vanale naisele, tühi kere kaua ei jaksa ju!)
  Õnnesid ka – ikka tahaks reidis piltidele seitsmeid saada….

 3. Hilinenud õnnitlused siis staarblogijale.(ohkab kergendatult, et ma seda õigeaegselt ei teinud ja et Rents, võõras inimene, mind enam pittu ei kutsu, nagu ta ilmselt varem iga jumala päev ja mõni öö ka sekka tegi)

 4. Ai puts näe ma tundsin terve eilse päeva, et peaks midagi nagu sõgeda õppimise vahelt tegema aga panin selle kõhugaaside arvele. Igastahes õnne!

 5. Ma oleks raudselt tulnd ja vaadand üle staarblogija ning muidugi üritanud ka tissi katsuda (no kohe olen selline naine), aga hambaid on mul niigi vähe, nii et…
  Palju õnnesid ikkagi!

  Staarlugeja

 6. Äh, sa oled nüüd nii vana, et ei peaks enam oma vananemispäevadel hõiskama ja õnne ei saa sulle kohe kindlasti enam soovida sel päeval. Vaid mingil suvalisel kesksuvel, mil endid Turkestani kivinõidadeks saab juua. Kas sul ei oleks tore teada, kuidas irdsinu (seda sa ilmselt ju kesksuvel oled) auks endid hukatusse saadetakse või oma hingekesi vähemalt.

 7. Ikaldus, ma muidu tulnuks ja tervitanuks staarblogijat, aga siuksel kellaajal minusugused vanurid magavad juba 😛 Ei saagi kutsumata külaliseks ronida…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.