faith

Kaua me kannatame seda piinamist?

Tahtsin jätta Molly blogisse pikka ja (õigustatult) nördinud kommentaari, aga jutt venis ja venis, nii et panen siia. Millal oli see jutt, et hiljemalt kahe-kolme nädala pärast saame “Saladusest” rohkem teada? Umbkaudu terve igaviku eest. Ma ütlen ausalt, et oleks laupäeval see maailmalõpp tulnud ja mind minu suures südameheaduses taevasse kutsutud, ma oleks maha jäänud, lootuses, et suren küll hirmsat surma, aga näen enne seda vähemalt selle saladuse ära. Mollyst enesest muidugi äärmiselt hoolimatu. Põhimõtteliselt võib seda võrrelda alkoholitootjatega, kes esmalt löövad uue kange õlle odava hinnaga turule ja siis kahe kuu pärast, kui Rents joodikud juba enam ilma eladagi ei oska, tõstavad järsku hinna taevasse, nii et see lihtinimesele kättesaamatuks muutub. No tõesti, iga päev käin seal refreshimas ju, lootuses, et ehk saan juba targemaks. Mu vahetused on 15-tunnised, internet on ammu otsas!

Mina, kui andunud lugeja, ei suuda enam vakka olla. Panen ette esmalt teha Facebooki kommuun “Saladused avalikuks”, seejärel kirjutada avalik pöördumine Savisaarele, Ansipile ja Medvedevile (blogija logistiliste iseärasuste tõttu võiks ilmselt kaasata ka Pärnu linnapea ja mõne Rootsi tähtsa nina, näiteks selle või selle või miks mitte isegi selle kuulsa rootsi blogijanna) ja kui see ka enam ei aita, tuleb ilmselt tänavatele minna.

Pildil on viimasena viidatud blogi kaunisilmne autor.

11 kommentaari “Kaua me kannatame seda piinamist?

  1. Kirjutan kahel käel alla! Minul on sellest ahistamisest tekkinud juba unehäired – öö jooksul ärkasin mitu korda ning uni läks pool kuus juba lõplikult ära. Tuian siin nüüd ringi nagu haavatud loom, pomisen omaette sajatusi ning raputan umbkaudu Stockholmi suunas rusikat.
    Oma unetutel öödel olen sepitsenud vandenõuteooriaid, koostanud skeeme ning otsinud blogist krüpteeritud sõnumeid – seda kõike tulutult! Aga ma ei anna alla, jätkan varjatud mõtte otsimist, kuni suren! (Või saabub õnnistatud taevariik siia patusele maale ning inglikooride saatel puistab Molly lõpuks välja, mis värk on.)

  2. Ooo, ta mehel on ka blogi w?
    Ma ise kahtlustasin vahepeal, et äkki tahavad restorani vms avada. Ka siis on ju terviseameti jms luba vaja 😀

  3. Minul jälle tuli pähe mõte, et neil on plaan adopteerida laps kusagilt kriisikoldest või muidu vähem arenenult maalt… Aga see ei ole muidugi tõenäoline.

    1. Ei või iial teada, iseenesest on tegu ju positiivsete inimestega (vaatamata sellele, kui väga mina seda väljendit ei salli – aga see on minu personaalne probleem). Natuke adopteerimisega ja rohkem lastekasvatamisega seotud inimesena ei pea ma päris õigeks seda filmi- ja arvutivaimustust – tunniajase autosõidu peaks ka aastane laps ilma filmivaatamiseta vabalt üle elama -, aga ilmselt on maailmas kordades hullemaid potentsiaalseid adoptiivvanemaid. Vähemalt oleks laps moekalt riides.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.