Uncategorized

Teeskleks ka, et oskame kirjutada vä?

Kirjutamisvõistlus amatöörkirjanikele (=Nirti ja teised staarblogijad, kellel juba leping taskus on, ei sobi). Tähtaeg 31. juuli, nii et sess on ammu selja taga. Ainus konks – osalemiseks tuleb internetis Oxford Park sõbraks lisada. 😀

Lisainfo siin.

P.S. Olen teadlik sellest, et pildiallkiri ei meigi absoluutselt senssi ja pilt ei ole kuidagi postitusega seotud, aga see meeldis mulle.

13 kommentaari “Teeskleks ka, et oskame kirjutada vä?

 1. Hmmm, ma ei julgeks väga osaleda konkursil, mille kuulutuses ei suudeta isegi võtmesõna “jätkusuutlikkus” õigesti kirjutada.

 2. Juuru vald, OXFORD PARK? Vabandust, mu mõte kiilub kinni juba selle tobeda uusasumi nime juures. See oleks sama, kui kirjutada Coca-Cola Plazale mingit promoiteksti – nad lihtsalt nimetavad selle konkursiks, et oma reklaami jaoks võimalikult palju mõtteid inimestelt välja imeda. Tasuta.

  1. Seda ma vaatasin ise kah, et ilmselt tahavad ainult Facebookis võimalikult palju “sõpru” saada, aga samas mõni jälle tahab omalt poolt avaldatud saada. Selle kohta, kes nad on, pole mul õrna aimugi.

 3. kirjutada jutt, mille ideid saab kasutada nende pargis? möhhh+ mis jutt see veel siuke on? Tunnustatud kirjandustegelane Kotjuh on ka põnev avastus.

  1. ma ei tea, kuidas tunnustamisega on, aga minu teada on ta küll üsna tuntud. üks kuulsamaid eestivene kirjanikke või õigemini vist eestivene kirjanik, kellest eestlased ka midagi teavad.

    1. Mulle endale jäi ta kunagi Vikerkaares silma, sinna oli teda tõlgitud. Aga eestlastele on ta vist tuntum just nimelt kirjandustegelasena, mitte kirjanikuna, sest ta on kõvasti eestivene kirjanduse eestlastele tutvustamisega tegelenud.

 4. BDSMile ja mootorsaemõrvadele keskenduv (teema)park oleks lahe. Ja jutu sisuks oleks see, kuidas neid tegevusi jätkusuutlikult harrastada. Nii, et ohvrid liiga vara otsa ei lõpeks…

  Olen nõus selle idee alekoki lasteölle eest maha ärima 🙂

 5. Nõuavad, et lugu oleks kirjutatud Wordis. Mina oma OpenOfficega ilmselt ei päde. M$ Officet ei raatsi ka selleks ürituseks osta.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.