anna kannatust

Pean vist välismaale poodi minema

Mul on kogu elu jooksul olnud päris mitu mp3-mängijat ja üks, millega ma igakülgselt rahul olen – Zen Creative. Mul oli neljane V-plus (selline), K-l on kaheksane Zen Mosaic (selline) ja see tundub ka väga hea (väliste kõlarite kvaliteet pole muidugi suurem asi, aga seda ilmselt keegi mp3-mängijalt ei oota kah). Nüüd oleks uut vaja, sest eelmise kaotasin ma ära. Vaatasin pikalt, mida uut pakutakse, aga jõudsin otsusele, et Mosaic on ikka kõige ilusam (eriti roosa ja helehall) – ja käisin kõik suuremad Tartu poed läbi, Creative’it lihtsalt ei müüda kuskil. Sale24‘s tegelikult on, aga ainult need uued pillid, aga need pole ju nii ilusad. Oh häda, oh häda. 😦

4 kommentaari “Pean vist välismaale poodi minema

  1. Mul oli see roosa mosaiigipask, ebaloogilise fkin menüüga ja ühel hetkel LIHTSALT enam ei töötanud. Garantiikviitung oli tead ise kus. Ostsin iPod Nano ca 100 euri kallimalt ja SELLEGA olen küll rahul. Kõik mp3-d võivad perse käia.

    1. No kuna meil üks mosaiik on kodus olemas, siis ma tean, et mulle see ei tundu ebaloogiline ja töötab juba mitu aastat normaalselt. Aga saada pole enam kuskil.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.