dogs

Kuidas koera näitlema õpetada? Stseen 1: katastroof

Stseeni eesmärk on väga lihtne – koer peab tegema nägu, nagu oleks just pealt näinud, kuidas Timmy auku kukkus või kaheksajalg-tulnukad tema omanikku ründasid. Näost peab paistma ülim šokk ja soovitatavalt ka koera kangelaslikkus.

Mina saavutasin selle näo järgmiselt. Andsin mõlemale koerale süüa (krõbinad pekiga, kõhnale rohkem, tavakaalus olijale vähem) ja läksin kööki endale võikusid tegema. Atu muidugi sõi oma pisikese portsu kähku ära ja tatsas mulle kööki järgi. Kuna kedagi nägemas ei olnud ja ta elas mu tegevusele ilmselgelt südamest kaasa, andsin talle kähku tükki saia suitsuvorstiga – ja loomulikult kuulsin samal hetkel, kui kätt sirutama hakkasin, et kellegi pisikesed käpad tulevad pat-pat-pat möda koridori. Ma ei tea, kas ta kuuleb seda, kui Atu lõualuud avanevad, või tunnetab suurenenud ilaeritusega kaasnevat õhuniiskuse tõusu, aga see käib alati nii. Igatahes nägi ta juba ukseaugust muidugi ära, et teisele midagi anti ja tulemuseks oli selline meeleheitel nägu, nagu oleks ta just näinud, kuidas ta ema kassi pilastab vms. Lisaks hoogsööst laua äärde, et näha, ega ometigi midagi pudenemas ei ole. Väga hea to the rescue kaadri oleks saanud.

Ja eks ma ikka andsin talle kah võikut, kus ma pääsesin.

4 kommentaari “Kuidas koera näitlema õpetada? Stseen 1: katastroof

  1. Siis on isegi kerge 😀 Meil ka kaks koera ja kui vanaema ühele midagi annab (ja teist pole juures jne) siis isegi viib teisele täpselt sama asja kasvõi voodisse või õue järgi. Peaasi, et võrdselt saavad 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.