Uncategorized

Päeva kommentaar

Päeva kommentaar pärineb Postimehe naistelisast, kus inimesed mind vahel ikka veel üllatada suudavad. Seekord oli teemaks ühe naise pihtimus sellest, et ta olevat noorena oma liiga peenikesi jalgu häbenenud.

Kommenteerija arvas nii:

Täna pigistavad laialivalguva torsoga naisolendid end ilma igasuguste kompleksideta retuusidesse, jättes kõigile hinnata tselluliidi hulga tagumikul.

Torso on mul üsna normaalne, püksid ka parajad, aga parimagi tahtmise juures ei suutnud ma oma torsot sinna sisse pigistada. Ja ei ole retuusid, täitsa tavalised püksid on. Kallid lugejad, kuidas te sellega hakkama saate?

13 kommentaari “Päeva kommentaar

   1. ma vist rikuks kõigi hullu naljatuju ära kui hakkaks siin keelelistes pisiasjades surkima, nagu, et selles lauses küllalt selgelt sõna “end” ehk ennast on sihitis ja “laialivalguva torsoga” on aluse täiend ja muud sellist eksole ja ma oleks siis ilge pidur vist, jah?

    1. No kui see sulle rõõmu pakub, siis lase käia, kuigi K pm sama poindi juba maainimeste keeles välja ütles, aga minu jaoks on juba väljend “laialivalguv torso” päris naljakas. Eks igaüks üritab ikka oma päeva paremaks muuta – või teiste oma sitemaks, vastavalt igaühe iseloomule.

 1. Ta ilmselt läks seda loogikarada pidi, et kui on laialivalguv torso, siis on ka kõik muu laialivalguv. Sest otseselt seda ju ei öeldud, et torso pressitakse retuusidesse.

  Nüüd läks mu fantaasia jälle lendu… Piisavalt nähtud töö juures lopsakaid naisterahvaid, kes käivad ringi t-särk & retuusid kombos. Oleks, et pikk särk, aga ei. Ju siis uus mood. Nagu ka sukkpükste ning t-särgiga teatris käimine. 😀

  1. Raudselt seda musta T-särki nimetavd need naised ise “väikeseks mustaks kleidiks”. Noh, et PEAAEGU katab ju tuti ära. 😀

   1. Ega ma ise käin ka pidudel kleidiga, mis sai ostetud tegelikult lasteosakonnast, sest täiskasvanute osakonnas ei olnud kleiti, mis poleks olnud seljas kui kartulikott. Kodus selgus, et hinnasildi kohaselt oli tegu (pikemat sorti) t-särgiga… Aga vähemalt katab see lady-part’sid kinni. 😀 Tuleb kasuks kääbus olemine.

    Kolleeg rääkis, kuidas ta sõbranna nägi ööklubis tantsimas volüümikat tütarlast, kel olid jalas sukkpüksid & seljas u. vööni ulatuv t-särk. Ilmselgelt pole klubis enam kleitigi vaja. Saabki odavamalt hakkama. 😀

 2. Aga noh, kui püksid kaenla alla kiskuda, siis on juba peaaegu torso sees. 😀

  (kuumus ajab natuke imelikuks)

 3. Mul on jälle kaltsukapluus, mis oli arvatavasti eelmises elus kleit- sest mul on, khm, nii pikk torso, et normaalsete inimeste kleidid ulatuvad napilt sabakondini – vähemalt need, mis liiga laiad ei ole.

 4. Nojah, torso pressitakse retuusidesse (kui üldse) ja tagumik jäetakse hinnata, koos selle tselluliidiga siis. Põhimõtteliselt võib aru saada, et perse on paljas.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.