faith

update numéro 3248

I’m still rolling. Avastasin rõõmuga, et olen siiani absoluutselt kõigist ainetest läbi saanud – jaa, isegi sellest täielikust jubedusest, mille kohta olin pea kindel, et pean järeleksamile minema. Eriti hea meel on mul selle üle, et neis ainetes, mis mulle endale kõige olulisemad on, on ka tulemused väga head olnud. Ainult kaks veel.

Ja nüüd romantika – jaa, minu blogis. Hiljutine sündmus, nimesid nimetamata. Igatahes noormehel ja neiul areneb suhe. Ilmselgelt on mõlemad huvitatud, aga tüdruk nigu õrritab veidi. Tahab ilmselt, et talle vemblaga* pähe virutataks ja ta juukseidpidi koopasse veetaks, aga mees muidugi aru ei saa, mida temalt täpselt oodatakse. Igatahes istub siis noormees, vaatab enda ette ja järsku ütleb mulle:”Tead, sa mõtled küll, et sa valid omale kaaslase, aga kui see ühel hetkel juhtub, ei vali sa enam sittagi…”

Tahaks näha, kes ei teinud praegu “awwwwww” arvuti taga. 😀

* kõik ropud allusioonid pärinevad teie enda räpasest kujutlusvõimest

5 kommentaari “update numéro 3248

  1. Minu pahelises peas tekkis kahjuks mõte, et see noormees mõtleb, et neiu valib liiga palju, ja ähvardab, et ühel hetkel neiu enam valida (=pipardada) ei suuda, sest see noormees rabab ta millegagi jalust. Ja siis tuleb mulle meelde ka ühe tola, keda ma liigagi lähedalt tundsin, hooplev lausekene: “Pole naisi, kes ei anna, on mehed, kes ei oska küsida” – ning see tundub miskipärast olevat samast ooperist.

    Rents, tundub, et sa oled seltskonnas hetkel kõige romantilisem isik. Saad sa hakkama?

    1. Hah, mehed, kes selle lausega hooplevad on pahatihti sellised, et tahaks vastu küsida, miks tema siis kunagi ei küsi. St ei hiilga sellega, et neil hirmsasti “lotoõnne” oleks.

      Aga no mina ikka lähtusin kontekstist, oli küll romantiline.

  2. no samamoodi õrritavad tüdrukud, kellel pole vähimatki soovi asja edasi arendada… natuke ausust on sellistel teemadel suure au sees! loodan toodud loost siiski parimat (nagu alati).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.