faith

et tõestada, et ma ei ole kaamel

Mul on viimased paar päeva nii sisukad postitused, ma tean, aga kuumus hakkab ka parematele ajudele. Nagu kiuste – nii kui ma teen postituse, et uluda, et ma olen koledaim inimene maailmas, sest ma jään IGA pildi peal ALATI überkole, suudan ma sugulase lõpetamisel täiesti normaalseid pilte saada. Tõestab taas kord, et vigisemine on kasulik ja teeb maailma paremaks. Panen muidugi kohe ilmarahvale vaatamiseks üles, seda enam, et ma juba nädal tagasi tahtsin teha teemat sellest, et “vaadake, kui nunnu kleidi ma leidsin*”, aga kuidagi häbi oli. Saab siis see osa ka tagant järele ära tehtud.

Aga et asja põnevamaks teha, ei ütle ma, kumb mina olen. Säh teile peamurdmist!

* See muide ei ole enam ammu enam naiselik tegevus – minu hispaania keele pinginaaber tuli mais tundi, vaatas mulle otsa ja ütles:”Vaata, ma sain uue jope! Ja ei ole ju gei, mis sellest, et lilla on?**” Nii et asjadest rõõmu tundmine on sooülene. Ja see on mulle hetkel lubatud, sest mees on mõneks ajaks ära ja kaua sa vibraatorit ikka kulutad, vahel tahaks šoppama ka minna.

** Tal on girlfriend, ta ei ole gei. Täitsa tore poiss on.

26 kommentaari “et tõestada, et ma ei ole kaamel

  1. Sugulaste lõpetamised vist kipuvad jah sellised asjad olema, kus sugulased koos käivad. 😀 Ütleme nii, et tütar on isasse.

 1. K. ajaski ennast kiilaks ? WTF??
  Armsakesed olete! 🙂 (”))**K)))&¤.¤..##/””/## K))F)

  PS. Põdrapõhjaliha peal natuke paksuks läinud teine, aga sa saad ta alati ju endaga oma igahommikusele jooksuringile kaasa võtta.

  1. Kõik märgid näitavad, et K. ajabki ennast kiilaks, kui ca kuu aja jooksul juba teine inimene vaatab kiilast isikut ja mainib, et K. ajas enda kiilaks, siis peabki see tõeks minema. :It´s a SIGN! D

   1. Geniaalsed ideed tulevad ikka öösiti -> sina, MNC, olidki see kiilas liba-K. silla all, jah?. Ega ole kerge emane olla, ilma ajuta ja puha. Lähen õkva merele madruseks, mis muud.

    1. Haha, iseenesest arvasid ära, aga kui sa avalikult ütled, et ma igasugu kiilakate meestega silla all käin, võib andunud lugejatel vale mulje jääda.

    2. kommentaar kirjutas k.k.p-s on mai 10, 2011 11:38 p.l.
     [!] Ahha, kiila liba-K isik tuvastet.[!]
     Mingil …..

     – ja tänaseks märksõnaks on: Mälu
     😀
     PS. Juhul muidugi kui elukutseks pole näiteks jalgrataste ja pardlite taasleiutamine 🙂

 2. naljakas. kunagi tegid “täna kannan ma seda” nurgakest oma postituses väga maha. nüüd alustad isegi sellega? siis käid veel oma pilkealuselt soengunippe küsimas?

  hehe, lihtsalt sellised väiksed kahepalgelised tähelepanekud.

 3. Üks postitus endast ei ole veel “täna ma kannan seda” nurgakese alustamine, ma arvan. Selleks, et Rents maniakaalselt ennast peeglist pildistaks iga päev /täpselt samades riietes ka veel kogu aeg/ on vaja midagi drastilist. Keskerakonna võimulepääsemist näiteks

 4. *teeb märkmeid*

  Kui nõustud kellegagi & ütled välja selle, mida ilmselt ka teine inimene ütleks, siis oled suuvooder.

  Tore, et saab igasuguste taarajumalate tõttu targemaks… 🙂

  1. “ütled välja selle, mida ilmselt ka teine inimene ütleks, siis oled suuvooder.”

   täpselt seda suuvooder teebki, jah. kui inimesel on endal suu peas (antud juhul käed, sõrmed otsas), saab ta ka ise väga edukalt vastatud.

   1. Jah, päris kurb ikka, kui oled nii mõttetu, et sul on kellegi teisega sama arvamus. Mulle meeldib näiteks jäätis. Ilmselt peaksin oma ebaoriginaalsuses ning suuvooderluses end maha laskma.

 5. ei teind maha ometigi juu!! rents suhtub kõigisse ette võetud subjektidesse kas pieteedi või kadedusega. labast mahategemist pole mina, pikajalaine püsilugeja, veel märkama juhtund

 6. Kadedus on minu meelest läbinisti positiivne tunne. St mingeid materiaalseid asju ma üldiselt ei kadesta, ma kadestan tavaliselt oskusi või tahtejõudu ja see toimib vahel motiveerivalt.

  Aga taarale vastuseks – esiteks ma ei alusta millegagi, ma näitan ÜHTE pilti, kus tegelikult ei ole see kleit üldse väga oluline, oluline on see, et vahelduseks ei ole mul pildi peal nägu, nagu oleks vastu hambaid saanud. Ja teiseks tähendaks soengunippide küsimine seda, et ma kavatsen sellist soengut kandma hakata – minu küsimus soengu kohta oli ajendatud puhtalt tehnilisest huvist. Ma olen muide seda ka guugeldanud, kuidas Julia Timošenko patsi teha, see ei tähenda, et mind sellega piima ostmas näha võib.

 7. mina olen küll kade materiaalsete asjade peale, näiteks kui kellelgi on ilusamad lapsed kui mul ja eriti veel kui neist jääb mulje kui kõige täiuslikemast lastest ever. Vähe ei ole siis kade, mul on tavalised naakmannid.

  1. Ma lapsi vist materiaalsete asjade hulka ei loeks. 😀 Ja ilmselt sa teiste lapsi siiski endale ei tahaks, tahaks lihtsalt, et enda omad paremini käituksid. Ma loodan.

 8. “vaevalt, et nii otsekoheste ja tabavate ütlemistega neiul suuvoodreid vaja on”

  Sa perse ei taha minna? 😀

 9. Mida nüüd selle kõige peale öelda? Vaadates eelmist postitust, kus sa kurdad, et fotoaparaat ei armasta sind, ja vaadates selle postituse pilti, tuleb tahtmine eakohaselt kraaksatada:
  “Ma ju ütlesin!”

  Ah ja kes siin teise inimese laste peale kade oli – enamus lapsi käitub võõraste juuresolekul hästi ja emmega omavahel halvasti, see on ilmselt selline instinkt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.