faith

Maailmas ei ole kunagi liiga palju ilusaid tüdrukuid

Sain eile täiesti juhuslikult tuttavaks ühe väga ilusa tüdrukuga, kes, nagu hiljem selgus, elab meie hotellis. Rääkisime muuhulgas ka kohustuslikul “kust sa pärit oled, mis päris elus teed teemal”. Selgus, et ta on Ungarist ja töötab muidu elukutselise tantsijana (kusjuures alguses tundus ta mulle kuidagi tuttava välimusega, aga kui ta ütles, millega tegeleb, sain aru, et ta meenutab veidi üht eestlannat, kes on ka ilus tumedapäine tantsija). Kuuldes, et ma olen Eestist, oli ta väga rõõmus ja ütles, et Eestis on nii palju häid tantsijaid ja eriti palju ilusaid meestantsijaid.

Meest tal pole, nii et, poisid, pange end kuskile tantsukursustele kirja ja võin tutvustada. ;D Saate hästi natuke slaavipärase ilu ilma venelaste hullumeelsuseta ja tantsija paindlikkuse tantsija paindlikkusega. Ta poleks kindlasti üldse freaked out, kui keegi, kellega ta ühe korra kohtunud on, hakkaks talle meest otsima. Ta küll ise ei kavatse Ungarist ära kolida, aga see on ju ilus koht ja soojem kui meil, nii et mis seal ikka vigiseda – rääkimata sellest, et tal on suur maja pealinnast kõigest paarikümne km kaugusel, quite a catch, mis.

Pildil on üks neist tüdrukutest. Ei ütle, kumb, ja ei ütle, milline neist täpselt, aga nagu näete, siis ilusad on nad kõik.

9 kommentaari “Maailmas ei ole kunagi liiga palju ilusaid tüdrukuid

 1. lalal…blalalal…jne , aga tead – mul sai sest jamast kõrini. Lpetame nüüd selle pulli ära, sest ntks täna tahtsin minna pizzat sööma vms ja ei suutnud välja mõelda, et kelle kuradiga ma seda tegema peaks, kuna kõik on ära…
  Niisis, SIna, jalamaid tagasi – ülemäära kiirustada ei ole otseselt vaja, kuna ma enne lõunat naguinii ei ärka.

  1. Pildiks nimetatakse enamasti millegi kujutist. Antud juhul on tegu fotoga, mis kujutab üht tantsutruppi. Mina küll näen seda jätkuvalt.

   1. Väga huvitav, minu interneedus arvab, et mul ei ole vaja pilti näha. Võibolla ei ole ka. Igatahes, sellest ka küsimus.

    1. Hmm, tegin msnis testi, vastaja nägi pilti. Aga ta on ka meessoost, ehk sa ei näe seda, sest pole õige sihtgrupp.

  1. Täpsustan küsimuse tagapõhja.

   Kui tal maja laensiga, siis karta on, et tüüpilise idaeurooplasena on tal laen võetud shveitsi frankides. Kuna CHF rallib mõnuga teiste valuutade suhtes, siis HUF/EUR arvestatuna on tal kohustused paari viimase aastaga nominaalis vähemalt 20-30% kasvanud – seletab ühtlasi, miks ta võõrsil tööd rühmab, mitte kodus oma majas ei tsilli.

   Aga väga ilusa soojamaa tüdrukuga tutvuks küll!

   1. Enamus meist ei ole siin raha pärast, vaid prantsuse keelt õppimas, tema samuti, vähemalt ütles nii. Aga majaga on tegelikult see konks, et see kuulub ta vanematele, kes samas majas elavad. Seal on nimelt veel traditsioonid au sees ja kolm põlvkonda elavad tihti koos. Nii et laenu asemel on äi ja ämm, aga ära muretse, maja pidavat olema nö kaheks jagatud, nii et saad eraldi sissekäigust pifi poolele, kus on oma köök ja pesemisruumid jms ja vanemad on väga mõistvad. Aga kiiduväärt, et ikka kalkuleerid enne, mitte kohe kohvreid ei paki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.