faith

päeva kommentaar

Päeva komm tuleb intervjuust Margret Järvega ja üllatuslikul kombel ei pärinegi tema enda suust. Nimelt küsib andunud lugeja:

Kas nagu häbi pole olla Playboy kaanestaar? Kui sa peaksid lapse saama ja tema tahab kuskile tööle saada, kuskile väga heale tööle, siis öeldakse, et:”Ei, meie teid tööle ei võta, teie ema on olnud selle ja tolle ajakirja kaane peal.”

Huvitav, mis väga hea amet see võiks olla? Eesti peapiiskopi oma? Komblusseltsi president? Viimane vist väga hea amet ei ole, rohkem vabatahtlik tegevus. Või arvab keegi tõesti tõsimeeli, et näiteks Ilves poleks presidendiks saanud, kui oleks välja tulnud, et ta ema 20aastaselt kuskil poolpaljalt poseeris? Sellest hulga koledam oleks näiteks, kui emal oleks mõni tätoveering. Lisaks on mõni ema ju suisa radikaal või hullumajas. Näiteks alles eile lugesin kuskilt Postimehe kommentaaridest, et skisofreenia olevat viirushaigus; kommenteerija veel vihastas, kui talle vastu vaieldi ja teatas, et see, et tihti läheb hullumeelsus suguvõsas kindlat liini pidi, olevat ju selge tõend, et tegu on just viirusega.

Pildi peal on üks hoopis teine Margret, üks Ann-Margret.

3 kommentaari “päeva kommentaar

    1. Iroonia oli see, selle pihta, et kui juba alasti ihu üks hirmus kole asi on, on kindlasti sellise kommenteerija meelest ka tätoveering üks hirmus jubedus.

  1. Kui sellele lapsele kuskil nii öeldakse, on tal päris hea diskrimineerimise keiss. Ta saab sellest ajalehele teavitada ning ise kuulsaks saada. Peagi otsitakse talle uus ja veelgi parem töö, nagu Nõia-Intsulegi…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.