hooker

Teen praegu kõigile meigiblogijatele sajaga ära

Teate ju küll, et tavaliselt ma sellisest asjast ei kirjuta, nii et kui võtan vaevaks sõna võtta, peab ikka põhjust ka olema – nimelt on viimase aja kuumim uudis meie kuumas moepealinnas see, et mu toakaaslane ostis endale uue ripsmetuši. Ja see ripsmetušš on selline, et ma täiesti tõsimeeli küsisin ta käest üks hommik, mis tal viga on, et ta kunstripsmetega tööle läheb – selgus, et päris omad olid, lihtsalt värvitud. Ja ilmselt ei ole kallis ka, sest see pole mingi uhke firma – Max Factori Dramatic Look (see 2000 kalori oma). Mõtlesin suisa, et peaks omale ka ostma, sest ikka tahaks ju rabades, et inimesed mõtleksid, et mul kunstripsmed on. Loomulikkus on ülehinnatud.

P.S. Kuidas folk oli, tõprad? Terve kuradima nädalavahetuse jooksul jõudis mu readerisse ÜKS uus postitus. Arvate, et olete ilgelt lahedad oma PÄRIS eluga?

17 kommentaari “Teen praegu kõigile meigiblogijatele sajaga ära

 1. mis mõttes Max Factor ei ole kuulus firma? See on üks väheseid meigifirmasid, mida regulaarselt isegi mälumängus küsitakse, nii et seda teavad ka parajalt paksud keskealised mälumängumehed, kes muidu isegi täpselt ei tea, mida ripsmetušiga pihta hakata.

  1. (kuigi ma oletan, et sellises keskealiste meeste keskkonnas arvataks ilmselt, et Max Factor on ka kõige uhkem, kui keegi peaks taipama küsimuse selles sõnastuses esitada – lihtsalt põhjusel, et muudest firmadest pole keegi midagi kuulnud, aga Max Factor leiutas Joan Crawfordi huulejoone jne).

   1. Joan Crawfordil oli enne maxfactorit loomulik huulejoon, st isegi värvitud kujul selline nagu inimesel ikka, aga ta tüdines sellest lõbusa peotüdruku imagost ära ja tahtis midagi täiskasvanumat ja dramaatilisemat ja max factor värvis talle üleelusuuruse suu, millisega ta tegi kõik oma suuremad rollid, nimelt sellise. nii et seda suujoont, millega ta Joan Crawfordi nime all kuulsaks sai tal tglt jah endal ei olnud, just nagu tal ei olnud ka päriselt Joan Crawfordi nime.

 2. Õpid kuni elad…
  a igasse näkku seda üleelusuurust ikka ei joonista küll. Mul poleks midagi selle vastu, kui oma kriipssuust midagi enamat saaksin, ent iga üle piiri värvimine annab tulemuseks nägupidi moosipurki kukkunud klouni.
  Järgmiseks ma mõtlen, kas selle maxfactori dramaticlooki ostmine ikka tasuks ennast ära v mitte – äkki ma saaks vahelduseks peale 11ndat eluaastat tänaseni kestnud hõredikku ka korraks ripsmed pähe? Aga kui ei… siis ei ole ju mõtet osta. Raha raisata. Kui sama raha eest saaks kolm suurt PVA pudelit… või Ahhaa külastuse.

 3. Vanasti see küll mingi eriline ripsmekas ei olnud. See on täits 10 aastat vähemalt siin müügis olnud ja ma kasutasin toda aastaid. Ei näinud kunstripsmeid… Aga võibolla prantslastele tehakse paremaid ja meile lükatakse jälle seal Poola metsadest toodang kohale :D.

  1. No vott, jälle on kõik minust targemad. Aga tegelikult sõltub kõik muidugi sellest ka, kuidas vahend kasutaja isiklike atribuutidega kokku sobib. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.