faith

vahetasin töökohta

Kuna pildid, mis Kerli täna tegi, jõuavad minuni tunduvalt kiiremini, kui need pildid, mis laupäeval tehtud said, näitan teile kostüümet, milles vahelduseks töötama pidime. Nimelt oli meie tavalises töökohas äravooluga probleeme, mis siin tähendab, et ongi putka kinni, kuni kõik korda saab, nii et meid saadeti tööle ühte eriti suurde kiirtoidukohta, mis on pargi teises osas. Koha nimi on Hyperion ja see on selline kosmosetemaatikaga värk, päris äge nägi välja, aga sealne töö on ikka metsikult tuim. Kassas istub inimene, kes võtab nagu masin nii paremalt kui vasakult tellimusi, ja filleriteni jõuavad ainult tellimuslehed, kliendiga mingit suhtlust ei ole ja tellitavate asjade hulk on väga piiratud, nii et laod lihtsalt nagu robot neid asju kandikutele. Seda tööd küll eriti pikalt teha ei tahaks, pani kohe meie tavapärast asutust rohkem hindama. 😀

P.S. Ma ei plaaninud ahvi kombel perset näidata, mõte oli ikka Paris Hiltoni kombel külg ette keerata. Neil kahel on vahe.

4 kommentaari “vahetasin töökohta

  1. Miks sa seal oled üldse? Et nagu välismaa või? Et lahe? Kodumaises mäkis saad ju sama kogemuse…

    1. Aiaiai, Giovanni ei olegi mu püsilugeja, milline kohutav hoop mulle. Aga nagu ma enne siiatulekut kirjutasin, oli mu põhieesmärgiks saada keelepraktikat ilma, et ma ise selle eest peale peaksin maksma – kõik keelekümblusvärgid jms siiski maksavad ja mitte vähe, siin aga makstakse isegi mu lennupiletid kinni ja töötamise eest saab ka palka. Teiseks olen ma muidugi nii palju laisk inimene, et ma tean, et kui ma lähen näiteks turistina Lõuna-Prantsusmaale ja selgub, et teine osapool räägib inglise või vene keelt, siis ma räägingi seda keelt, sest lihtsam on ju (mul on näiteks siiani väga kahju sellest, et vahetusõpilasena jagasin ma pool aastat tuba venelannaga ja rääkisin temaga inglise keeles, selle asemel, et vene keelt praktiseerida, sest lihtsalt olingi laisk ja ei viitsinud pingutada). Siin olen ma suures osas siiski sunnitud end kokku võtma ja end prantsuse keeles väljendama ka siis, kui sõnum liiga keeruline tundub ja ma seda parema meelega inglise keeles ütleksin.

      Kuigi sellel, et kõik nädalavahetused saab Pariisis hängida, muuseumites käia ja lihtsalt ilusates kohtades kolada, lahedaid asju vaadatata, on ka muidugi oma väga suur võlu, tõsi ta on. Ja kodumaises mäkis tülpinud inimeste nägusid vahtides see kogemus kindlasti päris sama ei oleks, siin on suhtumine ikka kardinaalselt erinev.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.