me me me

aidake mul läätsi osta

Mul on uusi läätsi vaja, aga no ei leia kuidagi seda, mida tahaks. Nimelt tahaks sellist värvi nagu ColourVue party green on, no sellist PÄRIS rohelist (ülemine pilt), aga neid on ainult big eye variandis ja see jääb ikka väga ebaloomulikult suur. No selline, nagu siit videost näha, kuigi siin on sinised, see ei tundu päris selline look, mida ma ihalen, ja asi pole ainult selles, et tibi tundub pooletoobine olevat:

Okei, aasialastel on endal väiksed silmad, rohkem meie näoga tüdruk (no ei olnd ühtki valget eestlast nende läätsedega) on hallidega sihuke:

Praegu on mul ColourVue Fusioni Green-Yellow (alloleval pildil on näha, milline see mu hommikuselt loppis näos välja näeb; Haldjas tegi, nagu ikka viimasel ajal, kuigi andis erandkorras mulle töötlemata pildi), aga see on minu meelest nigu veits liiga hele. Lisaks tuleb arvestada ka sellega, et mul on erineva tugevusega silmad, nii et kahte kuue läätsega pakki ei raatsi osta, muidu on jamps, kui ei meeldi. Nii et hakake aga soovitama, kust osta supernummit rohelist värvi üheks või kolmeks kuuks mõeldud läätsi, muidu ostan läbipaistvad, sest mu oma silmad on ka tglt ilusad. Nii et tavalisi võib ka soovitada.

7 kommentaari “aidake mul läätsi osta

  1. Narva Prismas on üks prillipood ja selle seinal suuuur plakat erinevate värviliste läätsedega. Miskit party green tooni märkasin ka seal. Aga seda ainult ei tea kas nad müüvad neid sealsamas, tuleb tellida või on värviline poster niisama uhkelt üles riputatud. Eks ma üritan lähipäevade jooksul uurida 🙂

  2. Tartus Lõunakeskuses oli ka miskine silmaklappidepood, mille seinal plakateid erin. iluläätsedega.
    Mina soovitaks, et võta oma loomulik toon, ainult kraadi v paari võrra eredam.

  3. Mu paljud lähikondlased kasutavad samuti läätsi, ise ei julgeks eluseeski näpuga silma puudutada. Olen klassikaline prill.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.