Uncategorized

käisin eile peol

Mina käisin eile peol. Pidu oli tore. Punkkontsert. Väljas arutasid inimesed, kas minna McDonaldsisse või kuskile mujale. Sees ei arutatud midagi, sest muusika oli vali. Joodi õlut. Siidrit joodi kah. Mina jõin siidrit, sest õlu mulle ei maitse. Kuna esines Nyrok City, oli saalis palju vanu inimesi elukogenud punkareid. Tädide seelikupikkus oli pöördvõrdelises seoses nende vanusega, mida vanem eit, seda paljastavam kleit. Vaatasin suu ammuli, kuni tuli meelde, et ma ise olen “kodupükstega” ja suvalise dressikaga peole tulnud, sest ma vihastasin, sest mu hirmkallid püksid, mis ma kevadel ostsin, on juba suhteliselt kaltsuks kulunud. Nojah, kui kümme aastat veel turjale tuleb, siis hakkan ka ehk tõmblema, et tõestada, et “kuulge, TEGELIKULT ma ikka olen veel noor”. Eks nad siis ilmselt vaatasid mind vastu ja mõtlesid, et tänapäeva noored ei viitsi ikka üldse välimuse eest hoolitseda. Mõned olid küll liiga purjus, et pilku fokusseerida, need ei vaadanud kuskile. Neil ei olnud muidugi enam lühikestki seelikut, sest purjus naistel on imetabane oskus oma seelik kaenla alla üles kerida. Oi-oi-oi-oi oleks teinud Maaja Kallast, kui ta seda oleks näinud. Siis ostsin burksi ja tulin koju.

Selline oli minu laupäevaõhtu.

27 kommentaari “käisin eile peol

  1. Rents, vaata ette! K. jaoks on seelikuvabad vanad naised lahedad! Äkki sa pead tõesti tõsisemalt oma väliskujundust võtma? 😀

 1. Mulle tundub, et see postitus on lähedalt sugulane tollega, kus kõneldi uue pereliikme elik auto sulandumisest ühiskonna algrakukesse ja Siriuse gurmeest. 😀

 2. “Käisin peol. Jõin siidrit, sest õlu mulle ei maitse. Purjus naistel on imetabane oskus seelik kaenla alla üles kerida – mida vanem eit, seda paljastavam kleit. Vaatasin seda nähtust suu ammuli.”

  Perkele! Kui see pole elu, siis mis seda üldse on? Tahes-tahtmata tulevad meelde (peaaegu) sama rakurssi kirjeldanud klassikud.

  1. Kontrollisin üle – kandsid tõesti pükse. Kuigi vaimusilmis oled krunniseotud juuste, lõuani pluusi ja midiseelikuga, kapi najale nõjatumas… Aga. mida rohkem ma jutu algust loen, seda rohken nägu naerule kisub! Mis toredad lühilaused! Käisin väljas ja sees, jõin. Vaatasin. Oli. Veelkord oli! No ikka oli! Lõpuks tulin koju!

 3. Punkkontsert. Väljas arutasid inimesed, kas minna McDonaldsisse või kuskile mujale. Sees ei arutatud midagi, sest muusika oli vali.

  Krt ja inimesed imestavad, et miks ma enam konsadel ei käi…hrr..McDonaldsi ees käidi vanasti kaklemas ja vähemalt ühel juhul ka aknaid sisse peksmas ning – krt! – kui muusika on liiga vali, siis sa räägid sellest lihtsalt üle..nahhui !

 4. Ega neid seelikuid nüüd ülearu palju ka polnud. 2 või 3 ainult.
  Ja ma nägin Rentsi ka pärast konsa lõppu. nn bändiruumis. Huvitav situatsioon minu jaoks: kohata juhuslikult blogijat, kellega oleme võõrad, aga mina tunnen teda piltide järgi. Mõneti selline ‘kohtasin tänaval Arnold Rüütlit’ tunne.

   1. Oh, mis nüüd minu tagasihoidlikust arvamusest. Aga need seelikud oleksid kandja vanusest hoolimata ehk sobinud Amyle “Doctor Who’st”, sest ta näeb oma ülipeenikeste jalgadega lihtsalt nii aseksuaalne (kuigi ilus) välja, et ei tundu imelik.

   1. Mis surnuks blogitaks, olen siin kuskile kellegi pilte ja telefoninumbreid pannud või? Ja kui eesmärgiks on riietuda nii, et keegi ühtki sõna ei ütleks, ühtki rida ei kirjutaks ja soovitatavalt isegi ei märkaks, siis on targem riietuda öösärki/hommikumantlisse ning mitte oma kodust väljuda.

    1. Ei vihastanud. Lihtsalt olen diskrimineeriv siga. Seatar. Praegu meenus, et paksust mehest, kes särgi seljast kiskus, ma üldse ei kirjutanud ju, ainult naiste pihta loopisin kriitikanooli.

 5. Naine on vana siis, kui või suus enam ära ei sula.
  Ja elu algab neljakümneselt, loomulikult.
  Mul on see verstapost seljataga, nii et ilmselt ongi aeg lõpuks miniseeliku soetamisele mõtlema hakata. Ei pea ju soliidses eas inimene enam teiste, saati siis veel endast poole nooremate arvamuse pärast liigselt põdema :))

 6. Mina olen avastanud, et kannan praegu lühemaid seelikuid kui kümme aastat tagasi, sest
  a) suudan paremini inimesi perse saata
  b) sellest tulenevalt on selge, et ma kannan neid sellepärast, et tahan, mitte “kellegi provotseerimiseks”

  Ma arvan, et see viimane on tugevalt alahinnatud põhjus riietusstiili “mida vanem eit,….” korral.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.