anna kannatust · music

kust sääsed tulevad?

Ma ei tea, mis meie kodus toimub, aga meil on ikka veel kõik kohad sääski täis. Väljas neid enam ammu ei ole, nii et järelikult kasvavad nad kuskil siin samas. Minu teada peaks sääskedel arenguks vett vaja olema ja seda meil siin tõesti laialt vedelemas ei ole, kui koerte joogikauss välja arvata, aga seal vahetatakse vett ju pidevalt. No ja ei ole kuskil mingit koristamata okseloiku vms. Praegu olen ma veits haige ka ja öösel üldse magada ei saanud, nii kui tule ära kustutad, hakkab pinisemine pihta, paned tule põlema ja voodi kohal seina peal on vähemalt kolm sääske. Ja nii iga 15 minuti tagant. Kui magama jääd, ärkad üles, sest keegi hammustab peopesast vms. See ei ole normaalne.

Btw, ühe hullult hea laulu panen ka täna:

14 kommentaari “kust sääsed tulevad?

 1. see on veel üks meie maja rõõmudest. titt on ka tihtipääle ära näritud. vahva värk, et teil ka, mõtlesin, et ainult meie korter toodab sääski.

    1. No teoreetiliselt on kraanikausi all ju haisulukk, kust läbi ei tohiks ükski sääsk tulla. Ja selle peal ei tohiks nad paljuneda ka, sest seal ju pidevalt vesi vahetub.

   1. No kui sina neid “jõudumööda tapad”, siis on neil küll täis õigus sind näksida nii palju kui jaksavad. Kättemaksuks ja enesekaitseks.

    1. Mis sa arvad, et nad käivad siin nagu kunstinäitusel või? Ma tapan ikka neid, kes end öösel mu voodi kohale sätivad ilmsete vampiiriplaanidega.

 2. Vähemalt Tallinnas on õu paksult sääski täis. Nii soe ja niiske, kõik lehtede alused täis. Terve pilv tõuseb murult üles. Pole ju olnud öökülmagi.

 3. Istun hetkel TÜ peahoones loengus ja mis Sa arvad, kes mind just hammustas? Vihe: see ei olnud koer, kass ega vampiir.

 4. Ma ei tea, mis soojatrasside peal te kõik elate, meil on mitu öökülma ja hommikuti krõbisev muru olnud, sääskedest kuu aega juba mitte kõssugi.
  Ja musalink rokkis, aitäh.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.