faith

elust. lihtsalt. ei ole plagiaat

Mingi titt hakkas täna poes röökima. Vanem õde (mitte just oluliselt vanem, aga siiski) kannatas natuke ja siis röögatas ise:”EMA! PANE TA KINNI!” Nii palju siirast usku oma ema kõikvõimsusesse. 😀

Üks tiba juba suurem mittetitt tuli aga minu käest kehvas eesti keeles küsima, kuidas pesumasinat kasutatakse, sest tal olevat vaja tekki pesta. Tõstsin pilgu, rabasin tooli käetugedest kinni, et mitte maha libiseda ja poleks ma paar aastat liiga vana ja juba võetud (he put a ring on it), oleksin vist naeratades öelnud, et mis sa nüüd, anna see tekk siia, ma pesen ise selle käsitsi ära. Kas teen ehk võileiba sulle, kuniks sa ootad?

Aga kuna ma olen korralik naisterahvas, läksin ma hoopis temaga kaasa, aitasin tööle panna pesumasina, mida ma ise ka varem kasutanud polnud (mis oli tegelikult imelihtne, sest vastav info on suuremas osas märkidega ja väiksemas osas ingliskeelne, nii et ma tahaks teada, kuhu kaob see poiste paljukiidetud tehniline taip kohe, kui jutt käib pesumasinast või triikrauast vms?) ja rääkisin terve selle aja ülipõnevat juttu sellest, et ega ma ka seda masinat kasutanud ei ole, aga kui keeruline see ikka olla saab. Eesti keeles muidugi, nii et ega ma ei tea, kui palju ta aru sai, aga igatahes naeratas viisakalt ja suisa rääkis vastu. Tore, et nummisid noormehi on ka ikka ilmas, lisaks mõnele tädile, kes ilmselt juba sünnib frigiidse mõrrana ja saabki oma ainsa rahulduse pidevast vigisemisest. Ka sellistega on mul on olnud au viimastel päevadel tutvuda. Aga jah, ilusad noored inimesed teevad rõõmsaks, pole ime, et nii paljud neid endale ostavad.

Filmibloginduse nurk: “Vampires suck” võib küll olla “Scary movie 5” ja ongi, aga seda ei saa sellest hoolimata mõne “Politseiakadeemia” sama suurt numbrit kandva osaga sassi ajada. Nii madal hinne on pigem tingitud sellest, et see on Edwardi ja Bella fännid närvi ajanud. Ärge saage valesti aru, see ei ole mingi šedööver, aga ei ole ka oluliselt kehvem kui teised sama sarja filmid, odavaks meelelahutuseks pärast tööpäeva sobib küll.

Pilt on siit.

3 kommentaari “elust. lihtsalt. ei ole plagiaat

  1. Ma ka ei julgeks vist ühiskondlikku pesumasinat rünnata. Mine tea, mis katki läheb ja mille peab kinni plekkima. Muidugi on parem usaldusväärse välimusega vanemat naisterahvast ehk sind kasutada. 😉

      1. 😀 Oi, ma vajutsingi õige nupu peale! 😀 Äkki poksid veidi K-ga praegu? Ma võin tulla hammaste kurkulöömise üritusele jõulu ja uusaasta vahel, koos koertega, näiteks jõe ja kanali vahele või dendroparki, aga enne jõulu ei jõua ilmselt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.