anna kannatust

Mõned mõtted teisest õhtusöögist

Ka see osa on väärt tsitaate ja mõtteid täis. Vaido näonahka kiidaks ka, suisa kadedaks ajab, ja Marileen peaks igatahes ta käest pisut nippe küsima, sest tundub, et talle pole meie talvine kliima just eriti hästi mõjunud. Stiilinõu tasuks talt muidugi ka küsida, inimene, kellel on probleeme kehakaaluga, ei peaks end suurte lehvidega kaunistama (eriti sellistega, mis külje peale jäävad ja üldmulje veel laiemaks teevad), kui eesmärgiks polegi just pallikese moodi välja näha.

Aga mida rohkem ma vaatan, seda rohkem see Maigrat mulle ikka meeldima hakkab. No ikka nii intelikentne tüdruk, igal ärimehel oleks au teda oma käevangu saada. No näiteks see elamislubade ostu kommentaar – tõsi ta on, et andekast (ja “majanduslikult jõukast”) venelasest on Eestile rohkem kasu kui Lasnamäe kollist. Aga mulle tundub, et Magrati mõte käib väga otse sinna auku, et kui inimesel jätkub raha, et elamisluba osta, siis ta peab ju ikka andekas olema. Andekas petis vähemalt, eks. Rääkimata sellest, et üldse unustatakse ära, et viimaste aastasadadega pole Eesti olemuses Venemaa jaoks mitte midagi muutunud, oleme jätkuvalt “aken Euroopasse”, kust saab igasse Euroopa riiki viisata edasi kimada. Aga oma olemuselt on selline suhtumine muidugi tulevasele ärinaisele/poliitikule äärmiselt sobilik. Mõte selle kohta, et ta nunnusid loomi ei söö, aga mereelukad on üldiselt koledad, neid võib süüa küll, on ka juba oma olemuselt nunnu. Billeneeve võiks selle loogika järgi ilmselt hetkegi kõhklemata ära süüa, kui ta oma sisemise kanaga võideldes juba liiga osavaks vastaseks ei ole saanud. Aga kui sa ka edaspidi kavatsed staar olla, Magret, ja igasugu saadetes käia, siis saada mulle meil, ma soovitan sulle head logopeedi.

P.S. Sellega, et Galojan on Eesti glamuurseim poliitik (no okei, nüüd siis pigem “politoloog”), ma muidugi nõustun. Ma pidevalt vaatan näiteks Ansipit ja mõtlen, et mees ikka üldse ei oska riietuda. Oleks siis mõnigi vallatu detail, millega igavat ülikonda elavdada. Või laseks huultesse natukenegi midagi süstida, et mure Eesti riigi pärast nii hästi välja ei paistaks. Aga ei, käib ikka ringi nagu suvaline mats.

Pildil on üks staarmeikar Magrati ohvritest. Müüdi peomeigi pähe ja kinnitati, et sellega kõlbab kasvõi pulma minna, kui huvi on.

11 kommentaari “Mõned mõtted teisest õhtusöögist

 1. killud poliitikute suurusest ja kõrgest tasemest, mis ei võimalda neil labase tavakodaniku tasemel, st tavakodanikule arusaadavat nalja teha, on ka kenad.

 2. Vaatasin siis kah ära need saated… Ja ma pean kahjuks tunnistama, et ma isegi tunnen mõnda inimest, kes selle Margeti moodi mõtlemisega on. Õudne kohe.
  Aga Vaidost võis kohe paremini arvama hakata, täitsa talutavalt askeldas, ilmselgelt oli närvis ja ajas paar sõna segamini, ju siis oli tema esimene kokasaade 😛 Kohe kahju oli vaadata, kuidas inimesed ta soojade võileibade peale nägusid tegid…

  1. Õige küll, toitudest unustasin ma täitsa rääkida. 😀 Meelise ja Marileenu õhtusöök tundus täiesti normaalne, ainult seeni ma ei söö. Vaido puhul oleksin porgandisupi osas tiba skeptiline, aga kõik muu oli selline tavaline normaalne õhtusöök, no mitte midagi, mille kallal iriseda.

   1. Sa ju sööd seeni! Sa justkui oleksid lausa minu nähes mingeid seeni söönud? Vaprakal või ma ei mäleta enam kus ja millal. Aga ju sa püüdsid siis viisakas olla lihtsalt. 😀

 3. Mulle nii meeldis Marko kommentaar, et taimetoidu osas ta tark pole muidu, aga viinereid ei söö juba 3 aastat! Bahahaaaaaaa

  1. Seal on oma point täitsa olemas ju – arvestades seda, et ühest kilost lihast saab 8-12 kg viinereid, on Marcol tuline õigus, kui ta viinereid taimetoiduks nimetab. 😀

   1. Ah, mööda panin, ütles ikka, et mina ei ole päris taimetoitlane, aga viinerit ei söö ma juba kolmandat aastat. Ok, mõte jääb samaks 😀
    Viinerite kohta ma ei oska miskit kosta, sest ma pole neid oma 7 aastat kindlasti söönud. Eks ta paras taimetoit ole jah, kui seal liha ei leidu 😀
    Aga muidu täitsa tore saade..

 4. Oh, kustkohast küll, head inimesed, te selle hinge- ja vaimujõu võtate, et selliseid saateid suudate jälgida?? Kadedaks teeb. Ehkki, ega ma´gi peris nõrkade killast ple, ükskord vaatasime isegi kodutunnet.

 5. Hämmastan koos tuukaniga. Üritasin samuti säärase haibi peale tänast kordust vaadata, aga no ei, üle 3 sekundi vastu ei pidanud. Hiljem proovisin uuesti – sama tulemus.
  Nõõrk 😦

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.