anna kannatust

viimane kord, juba jätsin maha selle rõveda kombe

Ma tean, et selliste asjade jälgimine muudab mind ainult labasemaks ja lollimaks, aga ma ei suuda vastu panna. Luban, et see jääb mu viimaseks selleteemaliseks postituseks*, sest TEGELIKULT ma saan ise ka aru, et ei ole väga ilus mõnitada neid, kellele ilmselgelt on lihtsalt vähem antud. Ma lihtsalt ei suutnud vastu panna, sest kuulasin just meie uue staargeeniuse (see sama, kelle mõttelendu ma siin mitu päeva järjest tutvustanud olen) intervjuud ja ma olen liiga võrdõiguslane, et mitte reageerida. Ja see oli liiga naljakas. No ja tegelt nägin ma ikka parajalt vaeva ka, et aru saada, mida ta üldse räägib, sest logopeedi juurde pole ta jätkuvalt läinud.

Kogu intervjuu oli selline, nagu oodata oli – ja tundub, et mina ei ole ainus, kes sealt ainult nalja ootas, isegi Elu24 selleteemalise uudise toimetajateks oli märgitud “Elu24 huumorinurk”. Näiteks sain ma teada, et “tüüpiline venelane” on see, kes “laamendab Toompeal”. Arvestades seda, et Eestis on ca 340 000 venelast ja Toompeal oli neid ainult paar tuhat (ja neistki olid osad ekstra selle jaoks külla tulnud), on väide “tüüpilisest venelasest” küll tiba ülepaisutatud.

Lisaks sain teada, et lihtsad inimesed laskvatki end meedial lollitada. Kuna Margret ise piirdus Õhtukoolis pooliku 12. klassiga, sest kui mõistust on, siis pole ju mõtet rohkem koolis käia, siis lihtsad inimesed on ilmselt need, kel on vähem kui 11 klassi. Nii et minu lugejatest ilmselt liiga suur hulk muretsema ei pea, teiega ei manipuleeri keegi, te olete tublid, ilusad ja targad. Huvitav on see, et keskmine venelane ei ole seega samuti lihtne inimene, sest statistika järgi on neist pea 70-l protsendil vähemalt keskharidus. Ehk siis laias laastus võib öelda, et kümnest Lasnamäe “tiblast” seitse on Margretist parema haridusega, selle teadmisega on vist suisa valus magama minna.

Ja kommentaaridest sain teada, et suvel olevat ta Pärnu rannas ühe abielumehega suudelnud. Ikka keelega ja puha. Oi-oi-oi, Elu24 teeb loodetavasti nüüd ikka kallupi, et välja uurida, milline abielumees see olla võiks – sest miks uurida fakte, kui on võimalik uurida rahva arvamust.

* Ja saatest ma täna üldse ei räägi, sest nad on juba liiga lollakad. No tõesti, narrida Marcot selle pärast, et ta kapsalehe ära sõi – raisk, kui mingi asi laual kõlbab süüa, siis see ka ära süüakse. Ma saaks aru, kui need eided seal ise hullult etiketinõudeid järgiksid, aga Margret kallas näiteks ise endale veini (rääkimata sellest, et kallas veiniklaasi põhimõtteliselt ääreni täis, ilmselt kartis, et hiljem enam ei jätku), nii et mis selle kapsaga nüüd peenutseda.

18 kommentaari “viimane kord, juba jätsin maha selle rõveda kombe

 1. Ma küll kommenteeriks, jällegi täiesti asjalikud toidud, jällegi olid Marco ja Margret ülbelt tüütud… Lausa hämmastav, et teised laua ümber nende pihta nii vähe märkusi viskasid… Vbolla seepärast, et MariLeen puudu oli ?
  Aga igasugused punktid jätaks andmata operaatorile, kes suutis vähemalt 3 korda võõrustaja seelikusaba alla näidata… Mitte, et ma antud istmikku kuidagi halvustada tahaks, polnud teisel viga midagi, aga ilus töö see kaameramehe poolest küll ei olnud 😛

 2. ei, kle, miks sa saadet ei kommenteeri? Kuidas me niimoodi saame? See pole õiglane! Staarfeminist staarreporter jätab ühe osa vahele, hei, nii ei tohi!

 3. No kui mina oleks seal saates olnud, oleks ma muidu kõigega väga rahul olnud, aga see, et põhiroa juurde nii vähe kardulast sai, oli küll mõnitamine. Tahaks ju ikka kõhtu korralikult täis saada.

  Iseenesest oli menüü teistega arvestavalt tehtud, näiteks see kanamaksasalat oli selline, et taimetoitlased võisid maksa lihtsalt võtmata jätta, ei olnud kõike segamini keeratud, mis on ju kena. No ja Pille vähemalt teadis, mida ta teeb, kas lõikab sparglit või juustu.

 4. Mina seda saadet ei vaata, irvitan niisama sinu ja mari-leenu blogis agu nagu ma aru saan, siis nad pakuvad enne põhiroogasid ka mitu käiku eelroogasid? A tead see kõht saab täis juba teise eelroa lõpuks, ei olegi vaja seda kartulit lõpus kuhjata. Viimane kord kui ma Lätis mingis hotellis kaks päeva lõunat sõin, siis, sa juudas, ma jõudsin enne põhiroa saabumist mitu korda gaaside kätte ära surra. Ja kui tavaliselt on magustoidu jaoks alati maos eraldi tasku olemas, siis see sai ka vist salatit ja tuunikala täis. Kahju oli.

  1. Tähendab, ma ei oska muidugi nende pontsakate tädide eest rääkida, nad vb tahavad, et kartulit kuhjataks.

  2. No teine eelroog oli jah normaalses suuruses, aga esimesega tundus mulle küll, et igaüks saigi umbes kolm täidetud šampinjoni, mis ei ole just suurim hunnik. Aga tahaks näha tõesti, mida see vigiseja homme ise teeb, sest siiani on ta kolm saadet järjest ainult vingunud ja vigisenud.

 5. Neiu Margreti kehva diktsiooni võib selgitada tema poolt tarbitava alkoholi hulk. Näiteks. Tema ühiskonnakriitilised avaldused on aga geni…taalsed. Appi.

 6. tubli, jägan arvamust rahvusprobleemi kohta ja logopeedi juurde peab ta vist lõpuks minema, oskad vahvalt kirjutada!

 7. Mina jälle loodan, et sa seda rõvedat kommet siiski maha ei jäta. Liiga lõbus on lugeda, noh 🙂 Pealegi – öeldakse, et haridus matsi ei riku – kui see vastab tõele, siis on kindlasti ka vastupidi ja need hariduseta matsid ei suuda sind, Rents, küll mitte kuidagi labastada 🙂

 8. Ma ekstra vaatasin need osad ära ja täitsa põnev on näha “meediastaare” omavahel seltsimas, või kuidas seda nimetadagi.

  Kõige rohkem hämmastab mind see, et inimesed ei oska rääkida. Mitte, et logopeedi oleks vaja, aga lauseehitus ja sõnade kasutus on algkooli tasemel. ÕUDNE!!! Eneseväljendus on kohutavalt vilets…

  Ja loomulikult suht äärmuslik ebaviisakus-vaenulikkus üksteise suhtes, teise jutule vahele segamine ja mürgiste kommentaaride (ebaviisakate) tegemine on ikka madalast madalam.

 9. Sul läheb värk päris meediaspetsialistide eriks siin kätte. Kas sa reaalselt teadsid, kes on kes ja millega on nad maailma üldsuse ees silma paistnud?

  Kas nad saavad seal tasuta süüa ja makstakse veel peale ka osalemise eest, s.t saavad honorari ka või?

  1. See ongi see sama asi, mis mul siin lingitud on ja mida ma kommenteerin. Kahjuks Margreti puhul ei saa küll rääkida sellest, et meedia ta sõnu väänaks, isegi siis, kui ta 15 minutit üksinda rääkida sai, ajas ta ju totaalset paska kokku. Need tsitaadid, millele ma siin viitasin (et tüüpiline venelane laamendab jne) on ka sellest videost ja selle päris ülbitsemise (selle, et venelaste elul on mõte, sest keegi peab ju Maximas ka töötama) jätsin ma lihtsalt välja.

   1. “Lausa kurb on vaadata kuivõrd ebatolerantsed on meie inimesed kellegi suhtes kes ise ei ole samuti tolerantne”

    see on PARIM tsitaat temalt. lihtsalt..parim!

   2. Muidugi omaette teema on selles, et neiu on vist ainult 19 aastat vana või midagi taolist, aga samas, selleks ajaks võiks juba mingi arusaamine maailmast olla… Samas, ma olen ilmselt optimist, kui veidi järele mõelda, mõni pole seda isegi 50ndaks eluaastaks saavutanud…

    1. Nojaa, võib muidugi juhtuda, et viie aasta pärast on ta täiesti normaalne inimene. Aga see ei muuda fakti, et tänasel päeval ajab ta paska. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.