faith

Rentsi üldharidusnurk (tsombid on päriselt olemas)

Ja mitte ainult ei ole olemas, vaid on ilmselt olnud olemas juba tuhandeid aastaid. Ehk siis vaadake lahedat videot, see räägib hallitusseenest, mis nakatab kindlaid liike (iga seeneliik on spetsialiseerunud mingile kindlale putukaliigile), võtab nende ajutegevuse üle (väga lihtsakoeliselt, aga siiski – antud näites hakkab sipelgas muudkui kõrgemale pürgima, sest kõrgemal on seenele sobivamad elutingimused) ning kui jõutakse sobivasse keskkonda, sipelgas sureb ja seen õitseb ja õilmitseb.

Zombiefännidele on muidugi eriliseks rõõmuks viimane lause, kus öeldakse, et tegelikult on selline elukorraldus väga vajalik, nii kui mõni liik metsas liiga arvukaks muutub, on üsna tõenäoline, et tekib mingi liik, mis on spetsialiseerunud just neile ja aitab maiustamisega nende populatsiooni vähendada.

6 kommentaari “Rentsi üldharidusnurk (tsombid on päriselt olemas)

  1. No… me oleme juba ka üsna arvukad, nii et varsti võib-olla mõni seen või hallitus spetsialiseerub ka meie kesknärvisüsteemi ülevõtmisele.

  2. Selle seene kohta on muidugi selline vahva asjaolu, et inimene on osanud seda suurepäraselt ära kasutada 😀 Võtsin isegi pea paar aastat ravimit, mis selle seene toodetud mürkidest edasi arendatud…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.