alcohol · anna kannatust

unenäod, mälestused ja üllatused

Nägin täna täiega imelikku unenägu. Me leidsime K-ga pardi, kellele mingid lollid olid terve hunniku põlevaid küünlaid selga pannud, et oleks armas joogat teha sel ajal, kui part ringi tatsab. Küünlad olid aga lühikeseks põlenud ja part oli üle kuumenenud, nii et oli suuremaks paisunud ja helendas. Me siis kiskusime tal küünlad seljast ja viskasime ta lumehange, et ta tiba jahtuda saaks. Kui omanik avastas, et me ta pardi päästnud olime, oli ta nii tänulik, et ütles K-le, et annab talle ükskõik mida vaevatasuks, valigu ainult. K kratsis veidi kukalt ja teatas, et üks elektripirn kuluks ära. Selle ta ka sai ja siis ärkasin ma üles. Selline unenägu siis.

Üllatunud oli hispaania keele õpetaja, kui ta küsis, mis Eestis levinuimad traditsioonilised ravimeetodid on ja ma viinasokkidest rääkima hakkasin. Esmalt ta lihtsalt ei uskunud mind, aga kui kogu klass kaasa noogutas, küsis ta lõpuks:”Kas on üldse mõni asi, mille puhul eestlased viina EI tarvita?”

Pilt on pärit siit, see on üks paljudest piltidest, mis tehti uue Alzheimeriravimi kampaaniaks. Point muidugi selles, et nüüd saavad vanad inimesed jätkuvalt rõõmsalt noorusaegu meenutada.

8 kommentaari “unenäod, mälestused ja üllatused

  1. Ehk siis octopus monsteri moodustumine. 😀

   Rentsile ütleb unenägude seletaja: Parti püüdma – laimaja kimbutarnist ja häbistamist. Pardid ujumas – head käekäiku ja võitu vastaste üle.

   Lumes vist päriselt ei ujuta, s.t heast käekäigust jäid sedapuhku ilma. Omad vitsad peksavad, oleksite pidanud pardi vette torkama.

   1. Ta ujuda ei tahtnud ega üldse lume sees püsida, pani kohe padavai lahtisest uksest tuppa tagasi. Rumalavõitu part ühesõnaga, aga läks mulle hea käekäigu maksma.

 1. Eestlased EI tarvita viina saunas käies – siis juuakse õlut või kalja.
  Teiseks EI tarvitata viina laste toitudes. Mannapuder ja kaalikapüree peavad vaestel lapsukestel täiesti ilma viinata alla minema.
  Tervitusi sinu Hispaania keele õpetajale!

  PS: super unenägu, seal oli sees kõik, mis vaja –
  vaimlis-kehaline gümnastika (jooga), helendamine, elav tuli, nunnu eluslooduse esindaja, päästeaktsioon ja tänutunne. Sellest saaks 160osalise fantastikaseriaali.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.