anna kannatust

Tööl olen

Mõne inimesega on nii, et kui ta ei blogi, muutun ma murelikuks, sest ma tean, et see tähendab, et ta mõtted ei ole parajasti piisavalt selged või piisavalt positiivsed, et neid väljendada. Või et ta mossitab parajasti omaette ja on kogu maailma pihta pahur. Minuga on just vastupidi – kui mul on elu mõnus ja rahulik, siis ma ei viitsigi muidu blogida, kui siis, kui tööl olen, sest mis ma ikka kirjutan, et näete, sõin vorstisaia. See oleks muidugi enamasti valetamine ka, viimasel ajal olen ma saia leivaga asendanud, et toitvam ja suveks saledaks või nii. No ja I&I-gi ütlevad, et nisujahu tasub vältida, keda siis veel kuulata, kui mitte neid. (Õige vastus on Varsovied, sest see oli konksuga küsimus, laulu link on siin)

Aga jah, elu on vahelduseks täitsa mõnus. Tudengid on lollid, nagu alati, aga kaks nädalat kannatan ma neid vast välja ja reedeöiseid vahetusi on mul õnneks ainult üks veel, Alhamdulillah, sest see oli ikka selline kamm, et lõpuks mõtlesin, et annan vastu kukalt järgmisele, kes mulle laulu jorisedes vastu jalutab.

Varsovie laulu näitasin ma aga selle pärast, et me peame romanistika praktikat tegema ja selle raames aitame me Prima Vistat korraldada. Prantsuse suunal muidugi. Kutsusime Varsovie Eestisse esinema (selle pärast ka see klipp) ja igasugu muid asju teeme ka.Väga üllatav vist ei ole, aga mina olen üks neist, kes praktika raames Prima Vista blogi peab. 😀 Praegu ei ole seal veel midagi uut, sest ürituseni on ju veel maa ja ilm, aga teisipäeval paneme natuke täpsema visiooni paika.

Mured on mul ka, sellised esimese maailma mured. Näiteks üks suur mure on see, et meenus, et mul on arvuti juba üle kolme aasta vana ja ma pole terve selle aja varukoopiaid teinud, kuigi mul on kõvakettal terve hunnik igasugu õppematerjale, artikleid lõputööde jaoks ja lihtsalt muusikat ning nii audio- kui lihtsalt raamatuid. Nii et tuleks olulisemad asjad K läpakasse ja lauaarvutisse ümber tõsta, sest välist kõvaketast mul ju ei ole. Mis omakorda tähendab, et hakkan kahegigase mälupulgaga neid asju kantima, mis võtab umbes sama kaua aega, kui sõelaga vee kandmine. 😀 Mis omakorda tähendab, et ma pean hakkama tuttavaid IT-mehi ükshaaval facebookis ette võtma ja küsima, kas kellelgi midagi suuremat ei ole, aga no selleks tuleks sõrmi liigutada ju. Nii et kirjutan hoopis blogis, kiirem.

5 kommentaari “Tööl olen

  1. ega ma ei tea, kuda see täpselt käis, aga mu kodune itimees on juhul kui on vaja üks arvuti teise üle kopida, need arvutid omavahel ühendanud (kodune wifi võrk, juhe 2 arvuti vahel) ja nii asjad ümber tõstnud.

    1. Ma tean jah, et teoreetiliselt peaks saama ühisvõrgu teha, aga ma olen korra proovinud, aga ei õnnestunud. Teisel korral proovis mu sõber (kes on mitu aastat Microsoftis töötanud kaugel Ameerikamaal), kes ka ei saanud hakkama. Täna proovime kolmandat korda, saab näha, kas on rohkem tulemusi. 😀

  2. dropbox on ka, aga seal oli see kuradi 2gb v 4gb max limiit, et ..njah…hädaga saab hakkama kui mälupulk appi võtta. 🙂

    Tegelikult tuleb alustada sellest, et vaatad üle mida üldse on vaja tagavaraks salvestada ja ülejäänud võib-olla-läheb-kunagi-vaja- tüüpi jamad brutaalselt ära kustutada…
    Kopeeritava materjali maht kahaneb umbes 90 protsenti. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.