anna kannatust

Mida te sööte, et te nii närvilised olete?

Ma olen viimasel ajal suisa kaks korda kirjutanud inimestest, kes autoroolis nii närvi lähevad, et teisele inimesele käsipidi kallale peavad minema (siin ja siin) – aga jõudsin ikka ära oodata ka uudise meie kaasliiklejatest, kes suisa noad ja tulirelvad appi võtavad. Okei, tulistati õhupüssist, mitte automaatrelvast, aga siiski. Kui te pole oma viit minutit tasuta aega juba ära kulutanud*, soovitan selle artikli küll läbi lugeda – arvestades seda, kui palju selle loo peakangelane rusikatega vehkinud oli, tekib küsimus, kust ta üldse selle naise leidis, kes oli nõus sellise närvihaigega lapse saama. Kuigi ilmselt arvab naine jälle, et tal on ilge alfaisane kodus ja räägib uhkusega naabritelegi. Igatahes huvitav asi see meie liikluskultuur, ma tunnen end juba peaaegu nagu 80aastane mammi, et ei julge hästi tänavale minnagi, nii kui vales kohas üle tee lähed või valesti kätt liigutad, võid tappa saada.

* mina ei saa kodus seda teha, sest seal ütleb internett mulle alati, et olen juba lugenud – olen üsna kindel, et meie netti keegi ei varasta, nii et ma ei tea, kas mul on naabritega sama IP või milles kühvel.

P.S. Olen kuulnud, et mõnel olla kommenteerimisega probleeme – nii siin, kui teistes wordpressi blogides. Mina ei ole igatahes midagi teinud ja minu blogi seadetes pole isegi nime kirjutamine kohustuslik, sest ma ei näe sellel pointi – kui ID-kaardiga sisse ei logita, võib igaüks sinna nagunii kirjutada nii Edgar Savisaare kui Iglesiase nime, nii et see on nagunii südametunnistuse küsimus. Aga miks mõni kommida ei saa, pole mul õrna aimugi.

6 kommentaari “Mida te sööte, et te nii närvilised olete?

 1. Kurikat autos hoida ei tohi, aga mõni on nt selletaoliseks lõigatud lauajalga soovitanud. Et selle kohta ei ütle seadus justkui midagi. Muudmoodi taolistele “alfaisastele” midagi selgeks ei tee, sõnad on nende jaoks tühi lori. Samas, naisterahvana hoiaks parem pipragaasi juhiukse sees.

  1. Milleks kurikat, kurikas on mingi matside värk. Kõrgem klass kasutab golfikeppi – pole keelatud ja golf on ometigi intelligentse inimese sport.

   1. Ma proovisin otsida, kui palju golfikepid maksavad. Jõudsin millegi päris keeruliseni 😀 :

    “Kõrge händikäpiga golfar on kas alustaja või ta pole veel jõudnud mängida tulemusi üle 100 löögi. Draiver ei ole tema bägis esmavajalik, pigem peaks olema puu #3 ja mõned hübriidid, nt. #4 ja #5. Rauasett peaks sisaldama vähemalt #5 kuni pitch, lisaks ka sand wedge (56°). Lihtsaim ja ka soodsaim on soetada täiskomplekt, kus sisaldub kõik mänguks vajaminev, puud, rauad ja putter.”

    Kas inimeste mahalöömiseks läheb vaja puid, raudu või puttereid? “Rauad” kõlab muidugi lootustandvalt, aga äkki ei jõua sellega piisavalt ägedalt vehkida? 😀

 2. Ma hakkasin vahepeal juba kahtlustama, et hoopis meiliserverid on paranoiliseks muutunud: ühe meiliaadressiga õnnestus kommenteerida, teisega mitte, aga isegi see teine hakkas tööle, kui ma kõigepealt alustasin meiliserverisse sisselogimisest. või noh, äkki oli ka juhus, äkki oli vahepeal mingi piirang maha võetud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.