anna kannatust · Uncategorized

elust enesest

Eile sain päris elust suisa kaks ajaloo annaalidesse minevat tsitaati. Esiteks rääkis üks tüüp, et see on ikka nii nõme, et koeri ei tohi punk-kontsertidele kaasa võtta. Seisukoha peale, et äkki koeral on parem kodus olla, sest koer kuuleb ju mitu korda paremini kui inimesed ja tema kõrvadele see lärm ilmselt head ei teeks, leidis tüüp, et:”Need teadlased võivad väita, mida nad tahavad. Kas nad räägivad koerte keelt? Ei räägi.”

Ja teiseks rääkis üks mees oma isast, kes olevat olnud suur korraarmastaja:”Mu isa oli isegi täis peaga väga soliidne ja korralik mees, riided pidid alati puhtad ja korralikult triigitud olema, muidu sai ema kohe vastu lõugu.”

9 kommentaari “elust enesest

 1. Mul on pidevalt kahtlusi, et sa peaksid oma tuttavaid rohkem valima.

  Ehkki siis langeksin mina ka välja. 😀

  Aga seda vene Talvepalee saagat oleksin ma tglt täitsa vaadanud. Ehkki inglise keeles oleks imelik, aga vene keeles sina vist ei tahaks ja mina ka ei saaks piisavalt aru. Lollidest naljadest kindlasti ei saaks. “Kolmanda planeedi saladus” on muide õudhea diktsiooniga ja lastele sobivas lihtsas vene keeles – täielik õppefilm (su lemmiklapsele meeldib ka, s.t saab sada korda kedrata). 🙂

  1. Mul on see “Kolmanda planeedi saladus” eesti keelde dubleerituna olemas, nii et isegi päris äge oleks vene keeles vaadata. 😀 Aga seal filmis ei olnud ei lolle nalju ega keerulist vene keelt – st osad sõnad ehk olid, aga nad rääkisid nii aeglaselt ja hääldasid nii kenasti, et kuigi mu supakad kestsid ainult pool filmi, sain ma ka teisest poolest kenasti aru.

 2. Kõhkõhpõhhss räägib öiget juttu – lastele läheb Kolmas planeet imehästi peale.
  Üllatav kusjuures, ses mõttes, et ma saan aru, et mina olin nõus seda tatikana igal võimalusel vaatama, aga tänapäeval….
  Tundub, et lapsed tambitakse lolliks alles koolis ning enne seda on nad sama normaalsed kui mina ja generatsioon seda kunagi oli.

  1. Kolmandale planeedile on ka järg tehtud – Alissa sünnipäev. Seda ainult originaalkeeles vaadata kõlbabki, eestindus ei kannata kriitikat.

   1. “Naksitrallid” on täielik horrorfilm! Aga 3- (s.t peaaegu 4-)aastase jaoks, näib et ei ole. Mõned kohad ainult nõuavad, et kellegagi koos vaadataks.

    Naksitrallid + Paistik googeldamisel tuleb üks suht lahe link: http://www.imposemagazine.com/bytes/avo-paistik-sven-grunberg-estonian-cinema ehk väljavõte “Klaabu kosmoses” kohta: “The sequel is actually far less trippy than the first film, which I know is a pretty bold statement to make about a short in which a space-traveling egg attempts to save a planet of giant strawberries from baggy ravenous mushroom-trumpets.”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.