dogs

ja öeldakse, et koerad on lollid

Meil on üks kott-tool, mis on tavaliselt koera poolt okupeeritud. KoerA, sest sinna mahub täpselt üks, koeri on aga kaks. Nii et pikutab Oskar mõnusalt, kui tuleb Atu ja hakkab teda ninaga nügima. Oskar ei allu labastele provokatsioonidele ja pikutab rahulikult edasi. Teine koer mõtleb natuke, keerab selja ja (korralikel pereemadel palun mitte edasi lugeda) lihtlabaselt peeretab Oskarile näkku. :S Päriselt. Oskar läks minema ja Atu sai koha endale.

Eile läks Atu samas olukorras nurga taha, piiksutas seal palli ja kui Oskar tuli vaatama, võttis Atu ta koha kähku ära. Ma elan ikka ühe alatu koeraga.

Pildil on ühed hoopis teised koerad (siit), aga väga lahedalt tabatud hetk.

5 kommentaari “ja öeldakse, et koerad on lollid

  1. näkkupeeretamine meenutab vanu häid aegu, kus mu vend kasutas ära mu õrna nina, et mind närvi ajada, teleka eest ära ajada või siis arvutit vabastada minu tülikast kohalolust. Oh need vanema venna rõõmud….
    Teismelised poisid on vist lihtsalt ajudest koerad

    1. Meil on tegelikult kaks kott-tooli, teine on lihtsalt teises toas ja ma ei näe põhjust teist siia tuppa tuua, sest maas on lisaks kott-toolile ka üks mõnus lambanahk, nii et tegelikult ei tohiks neil midagi viriseda olla. Seda enam, et kui K hommikul varem peab üles ärkama, ärkan mina tavaliselt selle peale, et ei saa jalgu liigutada, sest keegi on voodisse imbunud ja end jalutsis risti keeranud. 😀

      Aga suured tänud pakkumast, tore, et vaese loomakese kannatused kellelegi hinge lähevad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.