Uncategorized

Te teate ju, et ma promon Prima Vistat nõrkemiseni

Seekord tegin väikese pildipostituse, et neil, kes käisid, oleks tore meenutada, ja need, kes ei käinud, saaks teada, millest te ilma jäite. Mõelge ise, vestlus Indrek Harglaga, ühe Eesti tunnustatuima ulmekirjanikuga.

15 kommentaari “Te teate ju, et ma promon Prima Vistat nõrkemiseni

 1. Lähiajal tuleb ka sinul, kes sa minu vastu koertekojas liigset huvi tunned, silmitsi seista kohutavate sündmustega. Võimalik, et ka kallite inimeste ning muude olenditega hüvasti jätta. M.K.

  1. Oh sind naljatilka, esmalt blokid mu Facebookis ära ja siis tuled ise kontakti otsima. Kõigile koertekoja liikmetele, kellele vanurite peksmine ei meeldi, saadad ähvarduskirju või?

  2. E.o.a, sul ei ole vähimatki õigustust hirmuäratavale teole (sõnast “tegu”, mitte sõnast “tigu”), mis seisneb Rentsi blogisse sama mordaga ilmumisel, mis minu kommide juures alati on. 😀 Keegi võib hakata mõtlema, et “samasuguse lõustaga kommivad, nagunii ongi sama isik või siis äärmisel juhul ühe indiviidi kaks isikut”.

   Aga kas sa planeerid aastapäevaüritust? Rents toimetatakse ööpimeduse katte all sõjaväekalmistule?

   Rents, me peame ikka sinu pool paarinädalase läbu maha panema, et sa pidevalt kaitstud oleksid. 😉 Kui kaitsmine ei õnnestu, saab vastaspool see-eest suurema naudingu sellest, et rohkem murtud roideid moodustus.

 2. õudne kui inimese enesehinnang nii madal on, et teised selle läbi kannatama peavad. endast lugupidav inimene nii ei käituks. ehk oleks doktori juurde mineks õige tegu? pean loomulikult silmas ähvardajat

 3. No kena, jääme ootama millal väike haletsusväärne munn pool Eestit, kes Rentsi toetavad, maha lööb. Põnev. Tule-tule, väike mees, vaatame kumb teab paremini kuhu noaga lüüa 🙂

   1. Tegu pole “paukumisega”, vaid konkreetse ja enda nime alt tehtud mõrvaähvardusega nii Rentsi kui ta sõprade suunas. Mõrvaähvardus on kriminaalkuritegu, seaduslikult karistatav ning inimesel on õigus sellele reageerida.

   2. tegelikult on see lugu suisa kurb. Et üks inimene võib nii ära keerata, nii vähese peale.
    Ma praegu mõtlen hoopis, et kas oodata Rentsi seisukohavõtt ära või kohe politseisse avaldus esitada, sest mingil määral käib see ähvardus ka minu pihta.
    Vist ikka ootan natuke.

 4. Davaiks, ma panen oma võitlus-taignarulli valmis. Väga hea, väike aga raske ja aerodünaamiline. Ajaa Rents, kas nüüd on paslik sind Kaitseliitu kutsuda? 😉 Kui ma eile kohale jõudsin oli pidu läbi ja sai aint koristada.

 5. Tsiteerime: “Igaüks, kes poisiga kokku sattus, sai oma energialaengu ning päikest hinge ja südamesse”
  Ohtlik võll tõesti. ‘tea, võtab vist oma valgusmõõga kaasa?

 6. Indrek Hargla seostub minul ikka eelkõige kohutavate keskaegsete sündmustega vanas Tallinna linnas ehk siis mõrvadega. Nii et esimese kommentaari autor on tglt täitsa haakuva postituse leidnud oma kirje jaoks. 😀

 7. Nüüd oleks aeg, et rahvamalevlane Leibo oma muksli välja võtab! Kui French (kes meil nüüd Prantsusmaale minema hakkabki?) ise hakkama ei saa ja lisajõude mukslite kujul vajab.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.