faith

vahendaja

Kõigest paar päeva pärast seda, kui lennupiletid ära ostsin, tuli postkasti AirBalticu kiri selle kohta, et esimese maini on neil suve- ja sügislendude soodusmüük. Mind poleks see tegelikult aidanud ka, sest odavad lennud hakkavad alles augistist (ja kestavad oktoobri lõpuni), aga ehk on mõnel teist sellest kasu.

Teiseks jagan ühte tööpakkumist, mis prantsuse listi potsatas. Kui mul juba muud plaanid ei oleks, oleksin kohe ise käpp, sest tundub prantsuse keele oskajale täitsa vahva lisateenistus olevat. Ma telefoninumbrit siia igaks juhuks panema ei hakka, kui kellelgi huvi on, siis meilige, annan kontaktandmed:

Tartus elav tihti Prantsusmaa vahet käiv perekond otsib prantsuse keele eraõpetajat. Õppida tahtjaid on seal koguni 3 põlvkonda: 2 last (8-aastane tüdruk ja 10-aastane poiss), siis n-ö. lapsevanemate põlvkond ja lõpuks ka vanavanemad. Kõik nad on prantsuse keelt 2-3 aastat õppinud, kuid keeleliselt üsna erineval tasemel, nii et selle perekonna sees moodustub tegelikult kolm erinevat gruppi, keda oleks ka siis vaja erinevatel aegadel õpetada. Tegemist on väga toreda ja armsa perekonnaga, kes oma prantsuse keele õpetajat väga hoiab. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.