itaalia

Biagio Antonacci (Itaalia muusika)

Itaalia muusikat otsides avastasin, et kui Eestis on küll ilusad noored mehed, aga vanema seksika generatsiooni osas oleme üsna kuival (ja naised suisa üsna kuivad, heh-heh-heh), siis Itaalias on just vastupidi, noored poisid näevad üldiselt oma geelitatud juuste ja kitsaste pükstega naeruväärsed välja, aga 30+ ja 40+ vanusegrupis on terve hulk selliseid, et vaatad pilti ja tuletad endale meelde, et peaks arsti juurde minema, sest suu vajus nii suure hooga lahti, et lõug kukkus vastu arvutilauda. Biagio on ilmselgelt selle mõjuga kursis, sest ka selle pildil oleva tsitaadi lõpp tähendab, et talle olevat tihti öeldud, et tal on nii ilusad õlad.

Ehk siis oma tavapärase maitsega sobivat muusikat ma ei leidnud, aga kuniks keegi mulle midagi paremat soovitab, näitan, kuidas üks seksikas armuvalus isane iniseda mõistab. Päris hästi mõistab, nii et mulle taustaks kuulata täitsa meeldib, seda enam, et ega ma õnneks aru ei saa, kui emo ta parajasti on. Nii palju saan küll isegi mina aru, et “Ti dedico tutto” tähendab tõenäoliselt “Pühendan sulle kõik” (Tutti frutti tähendab nimelt Kõik puuviljad), aga kuna ta on itaallane, olen valmis selle andeks andma. Lisaks on esimene lugu häälduse parandamiseks hea, supakad on ju all ja näeb, kuidas kirjutamine/hääldamine omavahel seotud on (ma kipun ikka veel rõhkusid vale koha peale panema):

6 kommentaari “Biagio Antonacci (Itaalia muusika)

  1. Parandage, kui ma eksin, aga “mi sono detto” peaks tähendama “ma ütlesin endale”. “nad ütlesid mulle” oleks “mi hanno detto”.

  2. “Itaalias on just vastupidi, noored poisid näevad üldiselt oma geelitatud juuste ja kitsaste pükstega naeruväärsed välja, aga 30+ ja 40+ vanusegrupis on terve hulk selliseid, et vaatad pilti ja tuletad endale meelde, et peaks arsti juurde minema, sest suu vajus nii suure hooga lahti, et lõug kukkus vastu arvutilauda.”

    — Vaat selle asja nimi on berlusconismo, egemonia sottoculturale, canale 5 ja igasugused muud asjad. Päriselt, mul on kogu aeg mure, et minu põlvkonna häid cantautoresid peab otsima tikutulega taga.

  3. Maitse üle ei vaielda. Ma hakkasin pilti vaadates higihaisu tundma. Ta näeb ju suht nilbe välja. Mitte et ma väidaksin, et sellise välimikuga ei saa inimene intelligentne olla, aga mu jaoks on seesugune disain blondi beibe omaga võrreldav – tehtud on kõik, et isik näeks välja maksimaalselt …eee…lihalik…?… Silmale ilus vbl jah ning turustamiseks ilmselt ka kasulik, aga ega pilk pidama küll ei jää.

    Lähen nüüd nurga taha oma suhtumist häbenema. 😉

    1. Sina ja su lõhnameel. 😀 Aga sealsed naised objektistamise üle ilmselt ei kurda, sest seal objektistatakse mehi avalikult täpselt sama moodi. Ja tõsi ta on, eks inimene vaatab ka esmalt, kas teine osapool söögiks ja/või seksiks kõlbab, seejärel tulevad muud tasandid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.