mu üleväsinud aju ei jaksa pealkirju genereerida

Ma olen nüüd SIIN, mitte et ma ütleks, kus see SIIN on. Parem igatahes, kui eelmisel aastal, täielik upgrade. Eelmisel aastal olin kolmeses toas, sel aastal kaheses ja jagan seda ühe Eesti sõbrannaga, mitte suvakatega. Mis tähendab, et kui tegu ei oleks nii seaduskuulekate inimestega, nagu me ometigi oleme, saaksime me kõik külla tulevad sõbrad ja sõbrannad probleemideta siia põrandale magamiskotiga magama panna, ilma et kedagi siin vingumas oleks. Nagu wink-wink. Teiseks on jätkuvalt mõnus pirakas rõdu ja kraavi jõeäärne rada, kus jooksmas käia. Mida ma kindlasti teen, nii kui laiskus üle läheb. Ja pange tähele, hoolimata sellest, et meie akna all voolab vesi, pole ma siiani veel ühtki sääske näinud, kuigi eelmisel aastal küll olid mõned.

Ja üldises plaanis on tunduvalt toredam kui vanasti, sest ma mäletan seda, kuidas ma eelmisel aastal saabusin, ja sellega võrreldes oskan ma umbes sada korda paremini prantsuse keelt. Lennukis tegin ühe tädiga small talki (okei, ma tunnistan, et vahepeal ütlesin ma asju nagu:”No ja metsas elavad karud, eks. Karu, tead jah? No ja need karud söövad magusat asja. Jah, vot le miel, seda ma mõtlesingi, seda ma oma sõbrannale tõingi.” – mis on täiesti arusaamatu, sest tegelikult ma tean sõna mesi) ja tuli täitsa normaalselt välja ja hiljem sain ka kõik asjad kenasti aetud. Kui üht tuttavat prantslast nägin, suutsin end isegi sundida teda mõlemale põsele suudlema, kuigi ma kardan, et paras kivinägu oli ees küll. Nii et on põhjust uhke olla. Kuigi see normaalne prantsuse keel kestis täpselt selle ajani, mil ma ära väsisin, siis läksin põhimõtteliselt poole lause pealt inglise keelele üle, aga iga teekond algab esimesest sammust ja muu sihuke mula.

Ja jah, ma olen täiesti teadlik sellest, et nende väheste vihjete põhjal ei saa ükski inimene aru, kus ma olen, ja põnevust jätkub kuni mu naasmiseni. See oligi mu eesmärk.

P.S. Issi tahtis, et ma pilte ka teeksin, aga esiteks ma praegu tõesti ei jaksa, ja teiseks ma päriselt ka ei arva, et kõik mu lugejad tahaksid näha pilte teemal “See on mu voodi. Siin ma magan oma napis negližees.” ja “See on rõdu. Siin joon vahel teed.” Nii et ma teen pilte küll, kui ma ükskord viitsin, aga eks ma siis lingin neid perele ja blogis jagan pigem mõnda, mil ka mingisugunegi kontekst on.

Advertisements

8 kommentaari

 1. Mis mõttes nagu, sa ei teegi pilte “Mida ma täna seljas kannan?”

  • Küsimärk sai valesse kohta…

  • Tõepoolest, Rents, miks ei ole näha fotosid “Rents voodist tõusnult peegli ees (või ka ilma peeglita, ei mina tea, kuidas sul sealt toas peeglitega varustatus on) perset kratsimas ja mõtlemas, miliseid alukaid valida”? Rahvas nõuab! Isegi Morgie alateadvus nõuab!

   Ehkki vbl M. alateadvus mõtleb hoopis nii, et fotod võiksid olla teemal “Rents vaatab tööl kogemata peeglisse ja märkab, et kannab pikki alukaid, villasokke ja kalosse ja keegi ei ole talle seda öelnud, sest ilmselgelt on see nende meelsest R. puhul normaalne ning mis selles ikka imelikku, kui põhjamaa eit käib riides nagu kodus”

   Äkiste on veel mõni interpreteerimisvõimalus variantide “Mida ma täna küll kandma/selga panema peaksin?” ja “Appi, mis mul ometi selga on juhtunud?” kõrval? Ma pakun, et rahvas nõuab neid kõiki!

  • kes kkp-sil küll palus mu alateadvuse suuvoodriks hakata? Pikad alukad, mu pepu.
   Inimene on Väljamaal, kindlasti shoppab nõrkemiseni uusi riideid, tuntud ka ilublogi pidajana – on täiesti loomulik oodata pildilisi stiilisoovitusi.

  • Ja veel on meelierutavaks küsimuseks – kas ilmub platsi mõni uus Nadia.

   • Nadia on vist kõigile igaveseks mällu sööbinud. 😀

 2. see pilt mis sul päises on – kas see tyyp paneb asjad kuivama või varastab need hellalt nöörilt?

  • Kõik on interpreteerimise küsimus. Äkki on tal hoopis kolm nooremat (ja nüüdseks juba üsna seksikat) õde, kelle eest ta hoolitsema on harjunud.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad