perekool

Kuidas neil keerulistel aegadel ausat suhet luua

Ehk siis kuidas vältida olukorda, kus uuel peigmehel võib salajas juba teine (ja mõne meelest suisa rohkem PÄRIS) naine olla. Vastus Perekoolist (kust siis veel):

Mina käisin umbes 3-4 korda kohtamas ja siis tegin ühel päeval ootamatult ettepaneku talle külla tulla. Kui mees oleks keerutama hakanud ja mitte nõustunud, oleks see vägagi kahtlane olnud ja ma poleks teda usaldanud. Mees aga tõusis kohe rõõmsalt püsti ja hakkasime tema kodu suunas liikuma ning sinna jõudes tutvustas oma eluaset viis mind kõikidesse tubadesse ja ruumidesse ja avas isegi kapiuksi … :))) … Ühtki naisterahva asja seal ma ei märganud. Järgmisel korral, kui uuesti külla läksin, jätsin ise paar asja tema poole, st poetasin talle vannitoa kappi suht nähtavale kohale: näokreemi ja huulepulga. Kui kolmandat korda umbes nädal hiljem külla läksin ja need samast kohast leidsin ja sellest vahepeal mingit probleemi polnud tekkinud, siis asi 100% kindel, et tal kedagi teist pole ja olin valmis temaga intiimsuhet alustama.

No mis sa ära teed, kui mehed, va tõprad, muudkui valetavad.

44 kommentaari “Kuidas neil keerulistel aegadel ausat suhet luua

  1. Mees võiks jätta oma mustad sokid näiteks vedelema – kui järgmine kord külla minnes need samast kohast leiad ja mingit probleemi pole tekkinud, siis asi 100% kindel, et kedagi teist pole ja võid alustada suhet :H

 1. Ray, kumbat pidi sa vaatad:
  – tahad pidada kahte naist ja küsid, et kuidas?
  – tahad kontrollida, et uuel naisel teist suhet poleks?
  Lahendused on ilmselt erinevad.

  1. Uhh, kaht naist… See on kõrgem pilotaaž, seda žongleerimist minusugune vanur välja ei veaks vast 😛
   Esialgu võiks ühegi puhul hea lihtne kindlakstegemise meetod olla 😛

  1. Soovitada inimesel teha partnerile ettepanek “ma tahan sult last” ilma, et inimene ise last tahaks, on päris kuri asi.
   Rääkimata sellest, et antud testi tegemiseks see ei kõlba – veaprotsent on liiga suur ja kontrollitav alles tagantjärele, kui kogemata küsitud laps on juba olemas ja tagasi teda enam toppida ei anna.
   Nah, kui sa tahad kindlaks teha, kas partner on sulle truu või mitte, siis selleks on paremaid, täpsemaid ja ennekõike ohutumaid viise.

   1. Mulle jälle jääb mulje, et sa võtad minu kommentaare sobimatult isiklikult.
    Tõde muidugi on, et isiklikult võtmine on igal juhul ebasünnis.

 2. Jätad naise poole vedelema mitte huulepulga, vaid mustad sokid. Reaktsioon näitab nii mõndagi naise (võibolla varjatud) iseloomuomaduste suhtes.

  Aga muidu soovitan lihtsalt usalduslikku suhet ja otsekohest järelepärimist. Edu!

  1. Ma soovitan ka varjatud kohtadesse toidujäätmeid jm paska jätta. Ei tea, mis see teise inimese kohta ütlema peaks, aga endal on vähemalt lõbus, onju.

 3. Paistab, et mustad sokid on korduvalt välja pakutud idee.
  Nüüd on küsimus, et kas sokid tuleb eraldi kaasa võtta (näiteks minigrip-kotikesega seljakotti pista) või tuleks need otse jalast võtta ? Ühtlasi, kas sokkideta pärast seda probleemi ei teki, et kingad hõõruvad ?

  1. Õpeta nagu oma last.
   Sokid võtad jalast siis kui seksimiseks lahti riietud. Kui tsikk ei anna, siis pole mõtet edasisi teste teha ja sokke raisata.

  2. Jajah. Normaalsel eesti mehel on mustad sokid KOGU AEG käepärast!
   Sokkide vedelema jätmisega saab testida ka kallimakandidaadi tolerastiataset – kui jäävad nurka, tähendab, temaga on mõtet asju edasi ajada, kui ei jää, kui sa leiad oma kallid kaatsad bioloogilselt ohtlike jäätmete konteinerist, siis on selge, et tegu on mõttetu puhtusefriigist tähenärijaga. Issand, viskas teise inimese SOKID ÄRA!

   1. Mul on tunne, et sul on nende Normaalsete Eesti Meestega™ palju kogemusi ? Kas see on levinud praktika see sokkide nurkajätmine ? Olen ma mingit olulist trendi jälle eirata suutnud kogemata ?

   2. Aga mis siis saab, kui järgmiseks korrakson sokid ära pestud ja rõõmsalt ootamas? Ma olen vist liialt meeleheitel või liiga kaua abielus olnud. Damn..

 4. Sitta neist sokkidest. Jätke oma kasutatud trussikud vedelema kuskile. Kui järgmisel korral kohtudes lõuksi ei saa, siis võib seksima hakata.

 5. kui aga tõsiselt rääkida – kas keegi räägib siin tõsiselt? Noored mehed, vedelema tasub jätta raseerijat. Seda ühekordset. Ei emotsionaalne ega materiaalne kahju ei ole siis nii suur, plastmassist soospetsiifilist asja vannitoariiulil on naine nõus praktiliseks ning säilitusväärtuslikuks pidama, pesumasinasse ta seda ka ei torka ja selle küsimata äraviskamine näitaks tõesti, et midagi kahtlast on teoksil.
  Ma tean, et sisetunnet meestel üldiselt ei ole, seega võivad teie testimeetodid paraku ka kulukamaks osutuda. Järgmine tase testimises on mõne maitsetu ehte kinkimine. Kui naine seda avalikult kannab, tähendab, ta on nõus avalikkusele kuulutama, et teie vahel ON midagi.

  1. Maitsetu ehte kinkimine oleks LIIGA… kasutades Jimmy Carri väljendit ‘like keying your own car’… Eeldusel, et eesmärk tõepoolest on suhteni jõuda… siis pärast tuleb hakata selgitama, et miks selle ehte kandmine paha karma on ja miks sel juhul üldse selle ehte kinkimise akt toimus ja üleüldse. Paha karma.

  2. Kas suhteni jõudmise otsust ei peaks tegema alles peale taustauuringuid? Ah, mida mina ka tean. Ise pole ma seda reeglit kunagi järgida suutnud.
   Maitsetu ehte kinkimist saab tagantjärele väga edukalt selgitada… mmm… emotsionaalse segadusega, mille annab omakorda testitava süüks veeretada sujuvalt.

    1. Sa oled praeguseks NII informeeritud, et lausa PEAD KOHE mõnel eksperimantaalhärjal (sry, naisel) sarvist (sry, millest iganes muust, sest sarviline naine pole vist päris unelm, aga ega ma ka ei tea) haarama. Muidu unustad kõik soki-aluka-emotsionaalsegadiku-instruktsioonid ära. Eesti mees ju! 😀

     Aga selge see, et kui mees jätab maha oma mustad sokid või alukad ja samas ei lase salaja jalga, vaid tal tunduvad lahkudes kõik riideesemed seljas olevat (ma nüüd alukakontrolli kohta ei oska öelda, sokid on ikka näha), siis saab naine teha suurepärase järelduse, et tegemist on mehega, kes mõtleb homsele päevale, tassides kaasas tagavarasokke /-alukaid/. S.o peaagu nii progressiivne, et sellisel peaks naine kohe sabast haarama. 😉

     Musta stsenaariumi järgi võtab naine nurka vedelema jäänud sokid ise kasutusse (pestud või pesemata kujul) ega märkagi, et tegemist ei ole tema enda omadega. Või kui märkab, siis ei viitsi mõelda, kust need tulid. Nii et, MEES, sokijätule järgneval kohtumisel kontrolli, missuguseid sokke naine kannab! Alukatega on muidugi keerulisem….avastamine, et su unelmate naine sinu musti alukaid kannab, võib parimadki meie seast koomasse viia. Aga eks see ole suurepärane TÕELISE ARMASTUSE katse!

 6. Kõik on vist iseseisvate hoolimatute naistega harjunud, keegi ei tule selle pealegi, et ehk naine viskab need sokid pesumasinasse, peseb puhtaks ja järgmine kord saab lillelõhnalistena ja pehmetena tagasi.

  1. No kuule, milline iseseisev naine taluks nurgas seisvaid haisvaid sokke??? Kui ei pese ära, siis viskab ära, noh, hügieeni pärast. Võibolla muidu ei viskaks, aga kui vahepeal tulevad sõbrantsid külla, siis on ju jube plass. “Kuule, su mees JÄTABKI sokid vedelema või?” küsivad nad. “PÄRISELT või?”

   1. Milline iseseisev naine taluks? pakun, et hajameelne. Või kui näiteks naisel on nurgad omaenda musti sokke juba täis, siis need ühed võõrad ei torka sealt vahelt ju silma.

    1. laisk niikuinii, see on vaikeseade. aga kui ühtlasi olla hajameelne, siis ei pane ju tähele, kelle mustad sokid need seal tooli all õige ongi. Alles pärast kangelaslikku pesupesu ilmneb, et ühed sokid on vale suurusega. Sedagi ainult juhul, kui mehe jalanumber on teine kui naisel endal.

 7. Ma kusjuures tunnen päriselt inimest, kes jättis uue mehe majja pidevalt midagi. “Unustas” sinna küll kosmeetikat, küll plähve, küll läpaka vist isegi. Oli liiga palju Sex and The Cityt vaadanud lihtsalt – seal oli Carriel ka häda, et ta ei saanud Bigi juurde kuidagi sisse kolitud. Inimene tahtis lihtsalt oma territooriumi kindlustada.

  Nii et te teete siin nalja, aga sellist “nurka kusemist” misiganes eesmärkidel esineb täiesti reaalselt.

  1. Nalja teha on vahest ju lahe, a kuda nimetada teises otsas toimuvat samalaadset värki – kui pärast lahkuminekut see pool, kes teoreetiliselt ära kolis, väga märgatava osa oma isiklikust mandist maha jätab? Mida see testima peaks?

   1. Ärakolinu raharohkust? Või hoopis ärakolinu asjadepõlgust? Sõltub sellest, kas ta asendab selle kola või on üha rõõmus, et sai sambla seljast maha poetada suurema valu ning väljaminekuta.

   2. Või teeb hoopis pisikeks kättemaksuks mahajäänud kaaslasest taaskäitlusspetsialisti? Enda järelt koristamine peaks ju olema elementaarne viisakus lahku minnes. Metsas matkamas käies ju ka peetakse viisakaks oma paberid ja pudelid kokku korjata…

    1. Ok, ma ei tulnud selle peale, et paberid ja pudelid. Ma mõtli rohkem, et äratuskellad ja vihmavarjud vms tüüpi värgendus. 🙂 Aga kui ta maksumärgiga pudeleid jättis, siis pole ju hullu. Ja kui ahi on…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.