Uncategorized

Võtke siis targemaid kuulda

Mitte ainult targemaid, vaid suisa indigotarku. Vahendan Kati Saara Vatmani blogist:

„Planeet Maa on alustanud pooluste vahetamist. Sellest, et globaalsed muutused on alanud, annab aimu loomade – eriti aga kalade, eesotsas vaalade-delfiinidega – käitumine ning lindudega toimuv – ja mesilaste võimetus korjelt kodutarru tagasi lennata,“ ütlesid täna indigo-targad, kes kahe etenduse vahel meil Soonel keha kinnitamas käisid. „Lisaks planeedi telje nihkumisele teeb kogu maakoor tiiru ümber planeedi – millega kaasneb kolm ööpäeva kottpimedust. Oleme vastavaid andmeid uurinud nii ametlikust kui põrandaalusest varamust ning kõigi allikate ühine seisukoht on: Eestil läheb see kukerpall hästi – oleme ühtsel platool, mis apokalüpsise käigus ei rebene. Seega on nüüdsest mõistlik kodus ja kallitega koos püsida, mitte rännata. Ja kui see pime kolmepäevane aeg on, siis mitte kuhugi joosta – see möödub, rahu ainult rahu. Ja rõõmsat ootust – Maarjamaal on pärast seda Suurt Sõitu läbi Värava vahemereline kliima. Mis võiks meil selle vastu olla.“

Minul on ausalt öeldes hirm nahas, kui ikka maakoor juba planeedi ümber tiirlema lööb, pole see enam naljaasi. Seda enam, et paar reisi on ka plaanis ju, see oleks küll niru, kui jõuan Poola ja vaatan, et enam edasi ei saa, ainult sügavik haigutab tee peal ees. Aga no mis sa ära teed, vähemalt saame selle vahemerelise kliima lõpuks, ehk viitsin ka mina siis peenraid tegema hakata – muidu ma magan selle õige aja kogu aeg maha, aga kui see ikka mitu korda aastas on, siis saan ehk minagi jaole.

Pilt on lihtsalt äge, tegu on 3D-joonistusega. Vähemalt siiani pole veel keegi öelnud, et sealt sügavikest sellised peletised välja ronima hakkaksid.

9 kommentaari “Võtke siis targemaid kuulda

 1. Delfiinid ja vaalad esitasid seoses enda kaladeks tituleerimisega indigo-tarkade vastu hagi solvamise paragrahvi järgi. Pärast vastaspoole advokaatide selgituste ära kuulamist (mõeldi seda, et delfiinid ja vaalad on kalade eesotsas, kuid mitte nende hulgas) nõustusid hagejad kohtuvälise kokkuleppega.

 2. kati on kas nn parajuslane või teab, aga kõike ei räägi. osad allikad väidavad suisa, et sel pimedal-pimedal aal, kui kõik siis maximast kojuveetud küündlaid põletavad ja pööret ootavad, ilmuvad taevasse tetraeedrid(või krt olivad ikosaeedrid, ei mäletagi enam), värvilised ja puha ning akkavad inimesi eneste sisse kutsuma ja mis kõike. ulluks põnev on; eitea, kas keegi on kuuld, mida crystal ra ka “kvantpöörde” kohta arvab?

 3. Miks tahta vahemerekliimat, kus su talv on ainult pori ja lõputu vihm, pikkade õhtute asemel on meil siis lihtsalt plump! ja kadus ja kõige tipuks kaotad igasuguse külmataluvusega ja topid talvejoped selga juba siis kui väljas on veel 18 kraadi sooja.
  Ei, ma eelistan seda, mis siin on – kõiki nelja põrgulist aastaaega, mida ei ole kunagi piisavalt ega kunagi lõputult, et neist ära võiks tüdineda. Südatali ilma lumeta on üks väga hale pilt.

  Youtube on muide äärmiselt huvitavalt seostanud tektoonilise liikumise Zionismi ja Saatana lapsukestega – ei saa mitte aru, mida ma valesti tegin…

  Paanikatekitajaid on alati, kellele meeldib kuulutada, et nad teavad, mis juhtuma hakkab. Kahjuks kuulub nende kuulutus nende hulka, mis on lahterdatud laulu “whatever will be, will be” alla – me ei saa sinna midagi parata ja eks see tuleb meil lihtsalt üle siis elada. Nad peaks rohkem tähelepanu pöörama asjaolule, et selline masside liigutamine ei käi üleöö (mõtle või meie massiüritustele -ettevalmistused käivad kaks aastat ette). Looduses ei käi miski üleöö ja kui näha, et loodus on omaenda copycat (Fivonacci number ja teised imeloomad), siis ei ole peale aatomite lõhestumise nagu midagi, mis viitaks looduse sellisele üheöö käitumismallile.
  Aga täitsa huvitav oleks tegelikult näha kuidas tähed tantsu hakkavad lööma…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.