anna kannatust

Liiga kaua olen seda hinges kandnud

Teate, iga kord, kui ma mööda Ülikooli tänavat jalutan, ajab närvi. Seal on nüüd uus koht, mille nimi on City Lounge. Jaa, muidugi, ma elan Tartus. Ma tean, et ma elan Tartus. Ongi selline vaikne kohakene, ei ole meil siin ei pilvelõhkujaid ega laundže – aga kas on siis kohe vaja seda nina alla hõõruda? Kas on vaja maakat MÕNITADA?

Muuhulgas kuulsin PRAEGU, oktoobri lõpus, et septembri alguses avati Vanemuise tänava SEB hoones uus Aasia söögikoht Vaga Mama. Ma kõnnin sealt IGA PÄEV mööda ja ma ei ole kordagi märganud mitte ühtki silti vms, mis viitaks sellele, et seal midagi olla võiks. Aeglane märsilohistaja, noh. Ma ei tea, kas mul on siis silmad kinni seotud tavaliselt või midagi. Hinnaklass jääb muidugi ka tudengi haardeulatusest välja, aga päevapraadi oleksin ikka proovinud.

4 kommentaari “Liiga kaua olen seda hinges kandnud

  1. Neil on muideks silt väljas, noh esimesel nädalal jah ei olnud. Kui ma sinna esimest korda sattusin, siis olime eeee ainsad külalised. Seal oli vaikus, käisin WC-s ja üllatus, selle ajaga pandi muusika ka tööle. Neil on muideks praegu selline kampaania, ma ei tea, kas 100% ikka veel, et õhtul , vist alates 18-st (E-N) on naistele pokaal punast veini maja poolt, no söögiga.

  2. See hiinakas on rohkem nagu teiselpool maja. Vähemalt me sattusime sinna pärast Ülikooli tänavalt raamatukogu poole pööramist ja treppidest üles minemist. Hinnad keskmised, toit ok. Helifoon häiris natuke – lasti terve meie einestamise aeg ainult toda budistide “om mani padme humi”.

  3. Mina olen sealt ka päris mitu korda mööda käinud, Vaga Mamast siis, ja pole ikka ühtki silti näinud. Ilmselt ka minu viga siis, kuigi ma olen spetsiaalselt vaadanud, sest Nepaali toidud on iseenesest huvitavad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.