anna kannatust

Mina ei taha enam kooli minna

Ja mitte ainult selle pärast, et raske on ja tahetakse, et ma igasugu asju teeksin. Mitte isegi selle pärast, et itaalia keele õpetaja ütles täna, et isegi, kui ma ainult kolm kuud itaalia keelt õppinud oleksin (mitte aasta), võiks nüüdseks juba hääldus normaalne olla*. Ja mitte ka selle pärast, et nüüd, kaks päeva enne vaheeksamit, jõudis meie hispaania keele õpetaja ise ka selleni, et kasutas küsimusele vastamisega jänni jäädes sõna complicado (oli ausalt öeldes ka aeg juba). Vaid lihtsalt selle pärast, et FAKING KÜLM ON!

Jakobi tänava hoones vähemalt mingilgi määral köetakse, katsudes on tunda, et radikad on soojad, aga Paabelis on täiega külm. Mul on tunne, et ma lähen enne siniseks, kui nad seal kütma hakkavad. Iga kord topin rohkem riideid selga ja iga kord jääb sellest väheks. Köhin nagunii juba sellest ajast saadik, kui esimene lumi maha tuli.

K juba on haige. Eile, kui ta mulle ütles, et ei jaksa üles tõusta, mõtlesin, et tal on laiskus peal. Koolis saab seda endale vahel lubada, mis seal ikka. Kui ta kell kaks päeval ka veel üles tulla ei jaksanud, hakkasin muretsema, sest tema on muidu see, kes läheb keskööl magama ja ärkab äratuskellata kell seitse, kui mina lõunani välja põõnutan. Mina kavatsen köhimise ja nuuskamisega piirduda ja mitte koju pikali jääda.

Ahjaa, päeva win on see, et ma leidsin üles selle köhakommi, mille ma kahe nädala eest ära kaotasin, kui seda paberist välja võtta üritasin. Käekotti oli kukkunud.

* Kujutate ette, jah? Just nii ütleski. Selle kohta siis, et ma ei oska seda nende c tähte hääldada. St ma ei mäleta kunagi, kas nüüd tuleks hääldada nagu k või nagu c ja siis ma hääldan automaatselt hoopis s. Pole just kõige taibukam, ma tean. Vahepeal läks nagu juba tiba paremaks, aga nüüd see üks keelevaba nädal kustutas taas kogu keelemälu.

7 kommentaari “Mina ei taha enam kooli minna

  1. No sul on kindlasti veel riideid. Kasvõi selliseid, mida kriitikat kannatavatele alla toppida. Sa oled nagunii isegi 8-aastaste meelest sexi-i-i-i-i-i ja olgu siis neil meestel ka hea päev vahel, kellele paksud naised meeldivad. Et silmailu ja -rõõmu neile või sedasi. Nii et paki end aga julgesti veel tihedamalt sisse. 🙂

  2. teretulemast gümnaasiumiõpilase igapäevaellu! Meil on küll koolieeskirjadega keelatud pleede kaaasas tassida, aga muudmoodi seda kaheksat tundi nagu ära ei istu. Äkki aitab sul ka!

  3. “Meil on küll koolieeskirjadega keelatud pleede kaaasas tassida”

    Dafuq did I just read? Keelatud sooje riideid kaasa võtta? Miks? Kus koolis?

  4. Cappuccino(kaputšiino)-bruschetta(brusketta)-carpaccio(karpatšo) – tagavokaalide (a-o-u) ees k, eesvokaalide (i-e) ees tš, v.a kui on ch+i/e, siis k.

  5. Kui töökaitsenõuded kehtestavad teatud temperatuurivahemikud töökohtadele, kas siis sarnaseid määruseid koolide kohta polegi?

    1. Ilmselt on, aga ma arvan, et minu keha seisukohad ei ühti ametlikega. Ühikates on näiteks automaatne küttesüsteem, mis hakkab tööle siis, kui välitemperatuur mingi kindla piirini jõuab. Mina istun kuu aega enne seda kogu aeg radika ääres seal, tekk ümber.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.