movies

Hoiatan juba ette (PÖFF)

Ma ei ole küll päris PÖFFihunt, aga sel aastal tundub kavas olevat nii palju häid asju, et ega ma ei saa ometi sellest rääkimata jätta. Kuna ma elan Tartus, siis muidugi Lähis-Eesti (vt ülalolev pilt) kavapõhiselt, kuigi karta on, et mõne filmi vaatan juba ette ära – K on haige, nii et muuhulgas vaatab filme. Hinnatundlikele inimestele (jah, tudengirotid*, teist räägin) infoks, et piletid on hinnavahemikus 4-6.50 Euroopa Raha. Eeldan, et õpilastele siis neli, kui ema viieka annab, saab euro eest veel õlle kaasa osta, et seda salamisi Athena pühakojas tarbida. Või tüdrukule lilleõie, kui romantilisemaks minna.

Tartus algab PÖFF ametlikult sel reedel. Kogu kava on siin, aga reedestest huvitab mind ennast eelkõige dokumentaal mesilaste kadumisest ja prantslaste “Café de Flore“. Mitte et mul oleks väga suur isu praegu Vanessa Paradis’d vahtida, aga seal on ju oma kohustuslikud näitlejad, kes tuleb suurteostesse sisse panna. Pigem Vanessa kui Amelie.

Pildi tegi üks Arnold. Ma saatsin talle kirja ja küsisin, kas võin seda kasutada. Ta ei vastanud. Nüüd ma lingin seda ja kui ta vihastab ja ähvardab mind kohtusse kaevata, võtan ära.

P.S. Kas usute või ei, aga ma sain just enne seda, kui tahtsin seda postitust avaldada, teada, et saan reedeõhtuks sellele kohvikufilmile tasuta piletid. Nanananananananaa!

* see oli kaasav solvamine – olukord, kus solvang kannab muuhulgas märki ühtsest grupikuuluvusest. Näiteks neeger, kes võib Ameerikas teist neegrit neegriks kutsuda.

Üks kommentaar “Hoiatan juba ette (PÖFF)

  1. Oot, kost tolle pildikse autur võtse, et Kiluliin om Eesti liin? Otsast otsani tiplu täis, eesti kiilt või kuulda vast aint ääreliinan nink naabrevaldaden.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.