anna kannatust

punkarid on varganäod ju

Käisin üle hulga aja eile ühel kontserdil. Punkarid, kes tegid pigem metalit (intelligentne metal oli vist žanrimääratlus, ega mingid karvikud ei oskakski seda ju ise teha) ja metaliinimesed, kes tegid metalit. Igatahes istusin osa ajast bändiruumis ja ajasin inimestega juttu. Ega ma seal suurt kedagi ei tundnud, sest punkarid istuvad pool ajast ju suitsuruumis ja ma ei viitsinud sinna minna – ja kuna ma olin viisakalt kleidiga, olin ma vist nö undercover. Igatahes hakkas üks tüüp ühel hetkel muuhulgas rääkima, et kuna toas on ka punkarid, käis ta ikka vahepeal kontrollimas, kas õlu on külmikus alles. 😀 Tahtsin juba mölisema hakata, siis tuli meelde, et kümme aastat tagasi oleks nii mõnigi punkar sealt tõesti suvalt õlut võtnud. Ja nii mõnigi metalimees, kui aus olla, nii et see on üks paras “pajal on katla suhtes eelarvamused, ühed mustad mõlemad”. See viimane kehtib ka välimuse kohta, sest ega ei saa öelda ju, et nad ise kuidagi esinduslikumad või viisakamad välja näeksid, vähemalt Kiss oma näomaalingute (hüüdnime põhjal saab ilmselt aru, millised need on) ja järel lohiseva lehmaketiga (mis vastavalt joobeastmele järjest rohkem jalgu jääb) paneks minugi iga natukese aja tagant külmiku sisu üle lugema. Nii et mis seal ikka. Eesti muusikaskene, palju huvitavaid elamusi. 😀

7 kommentaari “punkarid on varganäod ju

 1. Selle kohta ma ei oskagi midagi öelda. Mis kuradima erutus see sellesinase õlle ümber kogu aeg käib? Miskine pühitsetud jook vä? Mineraalvesi kustutab janu paremini, kohv on maitsvam. Alkohol on lihtsalt riknenud toit.

  1. Omal ajal kui ma koolipinki nühkisin, oli ühes bioloogiatunnis juttu vitamiinidest ja sellest, miks vitamiinid tumedatesse pudelitesse pakitud.
   Siis padukarsklane naisõpetaja (täiesti lambist) küsinud klassi ees – milline jook on tervislikum, kas limonaad või õlu?
   Teised kõik pakkusid, no nii igaks juhuks, et limonaad!
   Mina ainsana väitsin (paraku), et õlu, sest on pakendet tumedasse pudelisse ja sisaldab pärmi, mis on üsna vajalikud organismusele.
   Millegipärast õpetaja jäi minu vastusega rahule ning lisas, limonaad pole muud kui suhkur ja vesi. Niisamti nagu viin on puhas suhkur…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.