esp

Igav heietus

https://i0.wp.com/cdn.buzznet.com/assets/users12/singme2slp9/default/jeremias-sexy-spanish-mtv-chanel--large-msg-115644974674.jpg

Midagi põnevat öelda ei ole, ütlen ainult seda, et tuligi välja, et järgmisest semestrist pole meil enam hispaania keele osas suurt midagi valida, st sellest tasemest edasi loengud enam ei lähe. Kui veab, tuleb ehk sama tase uuesti, saab seal vabakuulajana käia (põhjust iseenesest oleks), kui ei vea ja loetakse traditsiooniliselt üle semestri, tuleb samm tagasi astuda. Kahju, et mõnes keeles ei olegi ei vestluskursusi ega päris edasijõudnute kursusi, peab järgmisel semestril vist ikka end Hispaania vahetusüliõpilastega hängima sokutama vms. Muidu ei oleks midagi, aga need* tahavad ka ainult juua ju kogu aeg ja mina tahaks à la kudumistehnikaid arutada.

Pildil peaks olema veel üks põhjus, miks hispaania keelt õppida, aga ma ei tea, miks ta silmad nii kurjast vaimust vaevatud tunduvad.

* Ma ei diskrimineerinud praegu hispaanlasi, vaid vahetusüliõpilasi

5 kommentaari “Igav heietus

    1. Peab mõtlema jah. See suulise ja kirjaliku väljenduse õpetus on vähemalt prantsuse keeles selline aine, kus õpetatakse koolitöid tegema ja ettekannet pidama. Aga ehk tõesti midagi sarnast.

  1. Kas sa oleksid huvitatud mõnest hispaania keele õppematerjalidest, töövihikutest jms? Õppisin ise seda aastaid tagasi aga nüüd pole selle materjaliga enam suurt midagi peale hakata…

    1. Kle, ma ei teagi, kui sul just mingeid väga põnevaid töövihikuid ei ole, ei oska vist nagu väga igatseda. Sest õpikuid jms on mul endal ka piisavalt, paks grammatika ka. Kui üldse, siis ehk mõni edasijõudnute töövihik oleks abiks jah.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.